Політика

Екс-губернатор Житомирської області відмовляється від аудиторства НАБУ і хоче повернутися в політику

19 грудня 2018, 15:04

Колишній губернатор Житомирської області Павло Жебрівський відмовляється від роботи аудитором Національного антикорупційного бюро і повертається у політичний процес.

Про це Жебрівський повідомив 19 грудня на своїй сторінці у Facebook.

«Перші часи діяльності НАБУ виявили достатньо слабких сторін, щоб попри позитив факту існування такого інституту, вважати діяльність агентства ефективним. Для вдосконалення роботи, законом планувалось створити систему незалежного аудиту цього органу. Указом Президента України 16.06.18 я був призначений одним з трьох незалежних аудиторів НАБУ. В той же час, для початку роботи аудиторів, необхідно прийняти ряд документів, положень, затвердити процедури та визначити бюджет процесу. Верховна Рада України це ігнорує. Це унеможливило виконання тієї роботи, яку вважав важливою і почесною у рамках діючого законодавства», - пише Жебрівський.

Він повідомив, що направив заяву про складання своїх повноважень аудитора НАБУ до Адміністрації Президента України

«З сьогоднішнього дня вважаю себе вільним від цих обов’язків. Я поновлюю свою участь у політичному процесі, у тому числі - для боротьби з корупцією. Основне ярмо, що збиває Україну з визначеного громадянами та війною шляху, повинно бути розірвано. Сподіваюсь, що у 2019 році в Україні з’явиться нарешті політична воля для подолання корупції у вищих ешелонах влади», - наголосив Павло Жебрівський.

Нагадаємо, Павло Жебрівський з 4 лютого по 19 грудня 2005 року очолював Житомирську облдержадміністрацію. На парламентських виборах у 2014 році Павло Жебрівський балотувався в народні депутати від Бердичівського округу №63, але програв кандидату від БПП Олександру Ревезі.

Як повідомляв Житомир.info, 11 червня 2015 року президент Петро Порошенко у Маріуполі представив нового голову Донецької облдержадміністрації – Павла Жебрівського. 11 червня 2018 року Жебрівський повідомив, що подав президенту заяву на звільнення з посади голови Донецької військово-цивільної адміністрації.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Жебрівський НАБУ  
Матеріали по темі