Влада

У Житомирській області хочуть утворити заказник, де водяться чорні лелеки та глухарі

17 січня 2019, 09:08

В Олевському районі Житомирської області хочуть утворити лісовий заказник місцевого значення «Сущанський».

Відповідний проект рішення 22-ої сесії Житомирської обласної ради опублікували на сайті облради 16 січня 2019 року.

У додатку до проекту рішення наведена характеристика об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення. Зазначено, що заповідник знаходитиметься на території земель ДП «Олевський лісгосп АПК» (Сущанське лісництво). Його площа – 139,5 га.

«Територія заказника представлена складним крушиново-орляково-брусничним лісом, у складі якого значну цінність мають види рослин, занесених до Червоної книги України (2009), зокрема, осока затінкова, плаун колючий, любка дволиста, а також види тварин, занесених до Червоної книги України (2009), – глушець та лелека чорний. (Глушець – те ж, що і глухар – ред.)», – йдеться у характеристиці.

Нагадаємо, 31 серпня 2018 року на сайті обласної ради оприлюднили проект рішення сесії про утворення двох природно-заповідних заказників у Новоград-Волинському районі, де є рослини, занесені до Бернської конвенції та Червоної книги.

Як повідомляв Житомир.info, 26 червня 2018 року на сайті Житомирської обласної ради був опублікований проект рішення про утворення двох заказників загальною площею 143 га – на території Ємільчинського та Коростишівського районів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: заказник Олевськ проект рішення  
Матеріали по темі