Місто

​Біля Житомирської міськвідділу поліції активісти влаштували мітинг

3 лютого 2019, 22:37

Увечері 3 лютого під будівлею Житомирського відділу поліції зібралося кілька десятків житомирян. Вони прийшли підтримали місцевих націоналістів Сергія Пількевича та Дмитра Черепанського, яких підозрюють у хуліганських діях, вчинених на Перемоги, 21, де знаходиться приймальня партії «За життя».

Двоє активістів розповідають, що до їхніх помешкань 2 лютого увірвалися невідомі в поліцейській формі та без жодних пояснень відвезли їх до відділку поліції, де повідомили про підозру. Одному з хлопців нанесли тілесні ушкодження під час транспортування. Вони стверджують, що це політичне замовлення, та запевняють: не мають ніякого відношення до написів на стінах будівлі.


«Все почалося з того, що до мене додому увірвалися невідомі особи в формі поліцейських і фактично витягли мене з ліжка о 7 ранку 2 лютого. В подальшому мене доставили у відділу поліції, не пояснюючи спочатку нічого. А потім, коли вже доставили сюди, вміняли мені свідка за статтею 296 «Хуліганство». По тій інформації, яка нам на даний момент відома, що ми проходимо як свідки, а в найближчому часі нам мають оголосити підозри за вчинення кримінального злочину. Звинувачують в тому, що ми зіпсували офіс партії «За життя», хоча ми там взагалі не були. Тому це просто свавілля або політичне замовлення саме цієї партії, тобто, регіонали вирішили поквитатися з націоналістами. Сьогодні до нас прийшли небайдужі люди, хлопці з організації C14, наші побратимі, хлопці з «Ветеранського братерства», прийшли депутати обласної і міської ради», - розповідає координатор організації С14 в Житомирі Сергій Пількевич.

До відділу поліції Сергій та Дмитро прийшли 3 лютого, аби написати заяви.

«Заява на неправомірні дії поліції, саме я написав на перевищення службових повноважень ст. 365 ККУ, а мій колега Дмитро, координатор Спілки ветеранів війни з Росією, написав також на перевищення, і стаття 125, це нанесення легких тілесних ушкоджень», - додає Сергій Пількевич.

«Це можна назвати викраденням, бо працівники не представились, не показали службового посвідчення. Коли вони закидували мене в машину, я вдарився об двері, вибив зуб, пошкодив лівий колінний суглоб, який був прооперований, і забої м'яких тканин обличчя. Заяви прийняли і дали направлення на судово-медичну експертизу, щоб експерт встановив факт і причини нанесення фізичної шкоди. Далі будемо слідкувати за розвитком справи, але я сподіваюсь, що ті, хто вчинив такі ганебні дії, не будуть працювати в органах, якщо вони взагалі там працюють. Бо я не впевнений в цьому. Невідомі особи в формі, посвідчення не представляли. Впевнений, що все буде добре, адже у нас все-таки правова держава», - каже координатор Спілки ветеранів війни з Росією в Житомирі Дмитро Черепанський.

Більше години активісти простояли біля відділку та о 20.30 розійшлися, залишивши надпис «A.C.A.B.» на асфальті біля головного входу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: активіст С-14 акція мітинг поліція  
Матеріали по темі