Суспільство

Переваги життя в ЖК «Тетерівський Бульвар»

5 February 2019, 11:05

Новобудова від CBS Холдинг в місті Житомир - житловий комплекс комфорт-класу Тетерівський Бульвар.

Будинок складається з 3 секцій і поєднує приміщення житлового та комерційного призначення.

ЖК Тетерівський Бульвар— вибір тих, хто хоче змінити свій побут і спосіб життя, купивши нерухомість в новому сучасному будинку в серці зеленої Корбутівці, з видом на річку Тетерів.

Наразі київський забудовник CBS Холдинг завершує будівництво та продаж 3-ої черги.

Велика перевага 3-ої черги - це видові квартири з панорамним склінням.

Стіни

При будівництві будинків компанія «CBS Холдинг» використовує 2 види цегли: силікатну та керамічну лицьову. Гладка лицьова поверхня надає їй високу водонепроникність, багатощілинна структура – підвищену звукоізоляцію і теплозахист, а спеціальна температурна обробка – підвищену міцність. Товщина зовнішніх стін в будівельних проектах компанії «CBS Холдинг» становить до 510 мм, а шар утеплення мінеральною ватою – до 100 мм.

В утепленні фасадів будинків забудовник використовує екологічно чисту мінеральну вату на основі базальтового волокна від відомих торгових марок «Knauf» і «Termolife».

Вікна

У всіх житлових комплексах компанії встановлені енергозберігаючі металопластикові вікна з п’ятикамерним профілем і двокамерними склопакетами ТМ «Віконда». Такі вікна екологічно безпечні, оскільки не містять в складі речовин, які виділяють небезпечні хімічні сполуки. Завдяки наявності двох герметичних камер, віконні конструкції істотно знижують теплопередачу – тим самим зберігаючи комфортну температуру в квартирі, як в зимову пору, так і влітку. Також вони захищають приміщення від зайвого шуму і протягів.

Опалення

Завдяки автономній системі опалення та індивідуальним приладам обліку в кожній квартирі, мешканці ЖК Тетерівський Бульвар можуть самостійно контролювати свої витрати. В комлексі встановлені сучасні опалювальні енергоефективні двоконтурні котли від відомих світових виробників опалювальної техніки – італійської компанії «Ferroli» та «Nova Florida» та норвежської компанії «Leberg». Котли відповідають стандартам європейської якості, мають високий рівень ККД і високу продуктивність.

CBS Холдинг пропонує у Житомирі новий формат будинків - житловий комплекс класу «комфорт», який має переваги в розширенному опционалі та відміни в якості будівельних матеріалів.

Значна увага приділяється оздобленю да дизайну місць загального користування. Під’їзди виконуються за спеціальнм новітним дизайном, встановлені вантажопасажирські безшумні ліфти фірми «OTIS», оздоблення придомової теріторії, встановлення спортивних та дитячих майданчиків.

Обирайте сучасну квартиру в комплексі комфорт класу - Тетерівський Бульвар в екологічно комфортній частині міста уздовж берега річки Тетерів, за привабливими цінами!

ЖК Тетерівський Бульвар - місце в якому хочеться жити інакше. Поважати природу та оточуючих. Цінити те, що у тебе є!

Ознайомитися з детальними умовами придбання квартир можна у відділі продажів компанії за адресою вул. Чуднівська, 113

(0412) 46-07–17, tb.zt.ua

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі