Місто

Мер показав, як латають дороги на центральних вулицях Житомира

7 лютого 2019, 16:17

7 лютого у Житомирі на кількох вулицях комунальники розпочали латати ями на дорогах.

Про початок робіт у Facebook повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, зазначивши, що це лише тимчасові заходи для ліквідації найбільших ям, а «серйозний» ремонт розпочнеться весною.

«Сьогодні почалися аварійні ремонти доріг по місту. Комунальники працюють по вул. Київській, Великій Бердичівській, Грушевського, Покровській та по проспекту Незалежності. Так, є питання до якості робіт. Але це лише тимчасові заходи для ліквідації найбільших ям, щоб можна було хоч якось їздити. Серйозні ремонти розпочнемо навесні, коли для цього будуть сприятливі погодні умови», – написав Сергій Сухомлин.

Прес-секретар мера Юлію Чепюк також оприлюднила фото ремонтних робіт та зазначила, за півдня 7 лютого (до 13.00 год.) комунальники використали 4 машини асфальту.

Нагадаємо, вранці 7 лютого 2019 року перед початком сесії Житомирської міської ради кілька десятків людей зібрались перед входом у приміщення муніципалітету. Усі вони прийшли висловити своє невдоволення станом житомирських доріг. Люди прийшли із плакатами та принесли із собою розбиті автомобільні диски і шини.

Як повідомляв Житомир.info, 6 лютого 2019 року КП «Управління автомобільних шляхів» попередило, що лататиме ями на центральних вулицях Житомира та по вулиці Покровській й проспекті Незалежності.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога ремонт УАШ  
Матеріали по темі