Місто

Чи замінюватимуть «зимові» парасольки на житомирській Михайлівській новими

22 березня 2019, 12:22

На Михайлівській у Житомирі продовжують висіти парасольки з підсвіткою, якими напередодні новорічних свят прикрасили пішохідну вулицю.

22 березня Житомир.info вирішив поцікавитися у в.о. директора КП «Зеленбуд» Олександра Волокіти, чи замінюватимуть «зимові» парасольки новими.

«Моє бачення – краще не буде, адже згадайте, коли ми вивісили влітку звичайні парасольки, то вони гарно виглядали, але згодом почали вигорати, це звичайне явище. Порівнюючи парасольки, що висіли влітку з тими, що є зараз – на разі гарніше. Моє бачення: залишити ці парасольки, але якщо буде вказівка міняти і на це будуть виділені кошти, то ми будемо виконувати цю роботу. На даному моменті, наскільки мені відомо, вказівок виділення коштів підприємству, і вказівок по заміні парасольок не було», - сказав Олександр Волокіта.

У коментарі Житомир.info головний архітектор Житомира Юрій Безбородов уточнив, що на разі питання по заміні парасольок на Михайлівській є відкритим.

Нагадаємо, 15 грудня 2018 року на вулиці Михайлівській у Житомирі увімкнули кольорові парасольки. Договір з постачальником на поставку до Житомира новорічних парасольок уклали 3 грудня 2018 року, а увімкнути парасольки обіцяли 13 грудня.

Як повідомляв Житомир.info, 25 квітня 2018 року на пішохідній вулиці Михайлівській у Житомирі розвішали майже дві сотні кольорових парасольок.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Михайлівська Волокіта парасольки. 
Матеріали по темі