Політика

Доходи, нерухомість, цінні папери та готівка нардепів-мажоритарників від Житомирської області. Інфографіка

12 квітня 2019, 12:14

Шість нардепів-мажоритарників від Житомирської області допрацьовують останній рік у Верховній Раді, восени 2019 року в Україні відбудуться чергові парламентські вибори і, можливо, хтось з них знову спробує отримати депутатський мандат.

З декларацій за 2018 рік видно, що зарплата депутата Верховної Ради є основним джерелом доходів лише в одного народного обранця від Житомирської області – Володимира Арешонкова (обраний по Коростенському округу №64). До речі, станом на 12 квітня він так і не подав виправлену декларацію, а в оприлюдненій 22 березня відсутня інформація про компенсацію вартості оренди житла або винайму готельного номера та відшкодування витрат, пов'язаних із виконанням депутатських повноважень. Готівкові кошти нардепа - 420 тис. гривень. Арешонков прописаний у Коростені.

Декларація Арешонков Володимир
Infogram


Найменша депутатська зарплата у Павла Дзюблика (обраний по Малинському округу №66) – 420 тис. грн, таку ж суму він отримав в якості відшкодування витрат, пов'язаних із виконанням депутатських повноважень, а його дружина за минулий рік заробила 950 тис. грн підприємницькою діяльністю. Місце прописки нардепа – смт Черняхів.

Декларація Павло Дзюблик
Infogram


Борислав Розенблат (обраний по Житомирському округу №62) теж отримав за рік 420 тис. грн зарплати і стільки ж відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень. Значно більші доходи у його дружини, їй же належать автомобілі та більшість корпоративних прав. Вся нерухомість, яка є власності нардепа, знаходиться в Німеччині, а сам він прописаний у Житомирі. Задекларована готівка Розенблата – 1,5 млн доларів.

Декларація Борислав Розенблат
Infogram


Олександр Ревега (обраний від Бердичівського округу №63) декларує майже 430 тис. грн зарплати народного депутата, доходи від надання майна в оренду, повернуті позики та банківські проценти. Готівкою нардеп зберігає 2,3 млн гривень, 235 тис. доларів та 53 тис. євро. Нардеп прописаний в селі Гришківці Бердичівського району.

Декларація Олександр Ревега
Infogram


Народний депутат Віктор Развадовський, який неодноразово обирався від Чуднівського округу №67, проживає у Києві. Зарплата нардепа в 530 тис. грн не є його основним джерелом доходів, значно більше він отримав від продажу рухомого та нерухомого майна. Развадовський зберігає значні суми готівкою: 940 тис. доларів, 245 тис. євро та 700 тис. гривень.

Декларація Віктор Развадовський
Infogram


Ще один киянинВолодимир Литвин – вже багато років представляє у Верховній Раді Новоград-Волинський округ №65. Колишній спікер парламенту має найбільшу серед земляків-мажоритарників зарплату – 570 тис. грн, але майже вдвічі більше за рік він отримав від надання майна в оренду. Готівкою академік НАНУ декларує 85 тис. доларів та 900 тис. гривень.

Декларація Володимир Литвин
Infogram

Які статки мали народні депутати від Житомирської області у 2014 році перед обранням у Верховну Раду, дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, за три перші місяці 2019 року нардепи-мажоритарники від області подали кілька десятків законопроектів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: нардеп декларація ВР  
Матеріали по темі