Політика

​Виборчі дільниці у Житомирі розпочали підрахунок голосів. Пряме включення

21 квітня 2019, 20:56

О 20.00 21 квітня у Житомирі закрились виборчі дільниці. Територіальні виборчі комісії розпломбували скриньки для голосування та розпочали підрахунок голосів.

Житомир.info веде пряму трансляцію з дільниці №181423, що розташована у приміщенні спортивної зали житомирської ЗОШ №21, де зараз триває підрахунок голосів.

За даними поліції, станом на 20.00 у Житомирській області зафіксовано 22 повідомлення про можливі порушення під час виборів.

«20.00 – дільниці на території Житомирщини припинили свою роботу. Поліція продовжує нести службу. Попереду відповідальна ніч підрахунку голосів, а для правоохоронців - забезпечення законності, порядку та безпеки під час подальшої роботи комісій», - написав керівник ГУНП в області Вячеслав Печененко.

Загалом на цю годину, за словами очільника Житомирської поліції, маємо 22 повідомлення про можливі порушення, з них:
- фотографування бюлетенів – 5;
- агітація у день виборів та відсутність у списках виборців – по 4;
- видача бюлетеня без паспорта та знищення бюлетеня – по 1 та ще 7 інших.

Нагадаємо, за результатами національного екзит-полу за Володимира Зеленського проголосувало 73% виборців, за Петра Порошенка – 25%, близько 2% зіпсували свої бюлетені.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 15.00 явка виборців по Житомирській області була нижчою, ніж у першому турі, і становила 44,63%.

Житомир.info


Матеріали по темі