Місто

У Житомирі стартував сезон фонтанів: запустили всі, крім одного

2 May 2019, 15:40

З 1 травня у Житомирі традиційно розпочався сезон фонтанів. У місті запустили фонтани у Шодуарівському парку, на Новому бульварі, Польовій та майдані Соборному.

«Ми підготували до роботи п’ять фонтанів. Це майдан Собобний, фонтан біля «Жовтня», на Бульварі перший і третій каскад, і на Польовій ще один фонтан, на Вітрука. Вони всі 29 числа були підготовлені до експлуатації, пробне включення вже було. Графік роботи з 12-ї по 21-шу годину», - говорить майстер виробничої дільниці КП «Житомирводоканал» Олексій Домащенко.


Фонтан на Михайлівській поки що не підключили. На його місці стоять декорації від контактного зоопарку, що діяв під час Великодніх свят. В управлінні капітального будівництва Житомирської міської ради 2 травня розповіли, що він запрацює в середині травня. Наразі чекатимуть, поки з пішохідної вулиці заберуть декорації, а після фірма, яка встановила фонтан, має його прочистити та налаштувати.

«Зараз свята закінчуються, зателефонують хлопцям, які запускають фонтан, бо його потрібно вичистити, продезінфікувати, і орієнтовно 12 травня вони збиралися до нас приїхати. Так як свята у нас затяжні, тому все залежить від організації, яка запускає фонтан», - каже начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році сезон фонтанів у Житомирі стартував 1 травня, проте не всі фонтани міста запрацювали в цей день.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фонтан Глазунов Домащенко  
Матеріали по темі