Місто

​Тисячі житомирян в барвистих вишиванках пройшлися центром міста, демонструючи єдність та любов до традицій

16 May 2019, 19:59

16 травня кілька тисяч житомирян взяли участь у вишиваній ході від майдану Соборного до вулиці Михайлівської. Дорослі і малі, молодь і люди старшого віку цього дня увібрались у вишиті сорочки і долучились до відзначення Дня вишиванки. Люди розповідають: прийшли, щоб показати, що українці - єдиний народ.

«Ця сукня означає любов мами і тата, батьки подарували мені її на день народження. Мама хотіла, щоб я несла красу в маси. Разом із тим, це ген України. Я люблю свою країну, я українка і для мене це особливе свято. Для мене за честь пройти із містянами вулицями нашого міста в такій красі», - каже житомирянка Юлія.


«Насправді це дуже приємно для нас із дружиною. Цей день - це як якесь свято України, дуже хотілось відзначити його разом із усіма, приєднатись до свята. Навіть спеціально до цього свята ми зайшли в крамничку поряд і купили дружині отаку гарну вишиванку, щоб вона була в мене, як квітка», - розповідає житомирянин Олександр.

«В першу чергу, я тут, тому що саме вишита сорочка - це ідентифікатор України, саме завдяки вишитій сорочці, вишиванці, українській пісні ми можемо називати себе українцями. І це круто, насправді, тому що у кожного свій прапор, у кожного є свій герб, а у нас є ще й вишита сорочка. Це круто, коли всі об’єднуються в якусь ходу. Це показує, що ми всі - один народ, який стоїть горою одне за одного. Саме тому я тут, саме тому я у вишиванці», - каже житомирянка Наталія.

Фоторепортаж з Вишиваної ходи у Житомирі дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, вранці 16 травня кілька сотень житомирян флешмобом та спільним фотом на майдані Корольова відзначили День вишиванки. Фоторепортаж з «вишиваного» флешмобу дивіться тут. А вже пообіді на вулиці Михайлівській відбувся танцювальний флешмоб у вишиванках.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вишиванка флешмоб хода  
Матеріали по темі