Місто

Після пожежі на АЗС мер створив комісію, яка має перевірити законність всіх заправок у Житомирі

24 травня 2019, 15:42

Мер Житомира Сергій Сухомлин створив комісію, яка має перевірити законність роботи всіх заправок в обласному центрі.

Про це Сухомлин сказав 23 травня, відповідаючи у програмі «Тема дня» на Житомир.info на питання щодо заправки неподалік дитсадка №10 на перехресті вулиць Грушевського-Східна.

«Після пожежі на заправці моїм розпорядженням була створена комісія, яка вже зараз звернулася до Держгірпромнагляду для того, щоб нам надали перелік всіх автозаправочних станцій, які працюють в місті Житомирі, їх стан і коли проводилися перевірки. Такі звернення були направлені ще в декілька органів. З однієї сторони ця комісія буде працювати над перевіркою законності отримання дозволів на цих об’єктах, і результати ми оприлюднимо, надамо публічний звіт по роботі цієї комісії. Думаю, декілька тижнів нам вистачить, щоб закінчити роботу по цим заправкам», - сказав Сергій Сухомлин.

Щодо іншого аспекту роботи комісії, то міська влада шукає шляхи боротьби з незаконними заправками.

«Тут проблема не тільки в тому, що хтось дає дозволи, по багатьох заправках немає ніяких дозволів зовсім. І ми звертаємося у правоохоронні органи й в інші на предмет встановлення цих заправок, але ці підприємці шукають можливості і нестиковки в законодавстві. Наприклад, є приватна земельна ділянка, вони беруть готове, на платформі, обладнання заводу-виробника, який дає сертифікат на це обладнання, привозять і встановлюють цю заправку. І це не потребує дозволів у міської ради, бо тут немає фундаменту (не капітальна споруда – ред.), і вони починають працювати. І наші звернення до прокуратури, до поліції (марні) – вони теж не мають впливу на це. Чи, наприклад, підприємство, яке займається виробництвом, ставить заправку на своїй земельній ділянці. Але призначення землі у цих земельних ділянок інше й тут є моменти, за які можна зачепитися згідно законодавства», - пояснив мер Житомира.

Як повідомляв Житомир.info, 19 травня 2019 року на вулиці Східній у Житомирі сталася пожежа на газовій АЗС. За повідомленням патрульної поліції, спалахнула цистерна з паливом, одна людина отримала опіки полум’ям. Після приборкання пожежі на автозаправці «Яркон» з’явилася уточнена інформація: до лікарні з термічними опіками були доставлені двоє людей – житель м. Києва, 1972 р.н., та житель Черкаської області, 1962 р.н., вогнем знищено конструкцію АЗС та 4 легкових автомобілі, які знаходились на її території.

Повністю програму «Тема дня», в якій мер Сергій Сухомлин відповідав на запитання житомирян, дивіться тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АЗС Сухомлин заправка перевірка  
Матеріали по темі