Політика

Від партії Вакарчука у Житомирській області буде кандидат лише в одному мажоритарному окрузі

9 червня 2019, 09:15

З’їзд партії «Голос» 8 червня затвердив імена кандидатів у народні депутати України.

Про це повідомляє партійний сайт.

«Це – потужна команда із визнаних фахівців у своїх галузях, реформаторів, громадських діячів, ветеранів і волонтерів. Абсолютна більшість з них йде у парламент вперше, щоб знищити стару політику і розбудовувати нову. Ця мета зафіксована і у програмі «Голосу», яку затвердили на з’їзді», - йдеться у повідомленні.

Очолює партійний список фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук. В оприлюдненому партійному списку – 195 прізвищ, «Голос» також висуватиме своїх кандидатів у 72-х одномандатних округах.

«Серед кандидатів немає нікого, хто підпадає під люстрацію, співпрацював з режимом Януковича, компартією, спецслужбами тоталітарних режимів, сепаратистами та проросійськими силами, хто має громадянство чи економічні інтереси у країні-агресорі. Нема і тих, хто протидіяв Революції гідності чи не визнавав факт російської агресії та непорушність територіальної цілісності України», - наголошують в партії.

З шести мажоритарних округів Житомирської області кандидат від партії Вакарчука буде лише в одному: округ №66 (центр – Малин) – Соболівський Антон Михайлович.

Зараз Соболівський є депутатом Коростишівської міської ради, куди був обраний як висуванець політичної партії «Воля». В його декларації за 2018 рік зазначено, що він проживає у Києві, працює адвокатом в адвокатському об'єднанні «Бонюк і Партнери» і є його співвласником. Станом на 1 січня 2019 року Антон Соболівський був членом політичної партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі» та членом громадського об’єднання «Велоклуб "ГранБайк"».

Нагадаємо, У Житомирській області координатором партії Святослава Вакарчука «Голос» стала депутатка облради від Об’єднання «Самопоміч» Олена Галагуза.

Як повідомлявЖитомир.info, депутатка Житомирської міської ради від Опозиційного блоку Наталія Леонченко повідомила, що буде балотуватися до Верховної Ради по мажоритарному округу №62 (Житомир) від партії Медведчука-Рабіновича «Опозиційна платформа – За життя». Секретарі Житомирської та Бердичівської міських рад Наталія Чиж та Юлія Лефтер йдуть на парламентські вибори у списку «Самопомочі», в кандидат-мажоритарник від цієї партії – Хапчук Сергій Вікторович по Новоград-Волинському округу № 65.

7 червня 2019 року ЦВК зарєструвала першого кандидата-мажоритарника по Житомирській області: депутат обласної ради Ігор Романський, який раніше очолював фракцію Радикальної партії Ляшка, балотується як самовисуванець по Бердичівському округу №63.

Житомир.info

Теги: вибори ВР "Голос"  
Матеріали по темі