Влада

Житомирській лікарні № 2 хочуть присвоїти ім’я Віктора Павлусенка, який очолював її 20 років

19 червня 2019, 11:08

КП «Лікарня № 2» невдовзі може мати дещо змінену назву: 18 червня на сайті Житомирської міської ради опублікували проєкт рішення про присвоєння медзакладу імені його покійного очільника – Віктора Павлусенка.

«З метою увічнення пам’яті Павлусенка Віктора Петровича, Заслуженого лікаря України, який очолював комунальну установу «Центральна міська лікарня № 2» (що перетворена у 2019 році у комунальне підприємство «Лікарня № 2» Житомирської міської ради) упродовж 20 років, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Присвоїти комунальному підприємству «Лікарня № 2» Житомирської міської ради ім’я Павлусенка Віктора Петровича.
2. Змінити найменування комунального підприємства «Лікарня № 2» на «Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка».
3. Затвердити Статут комунального підприємства «Лікарня ім. В.П. Павлусенка» Житомирської міської ради в новій редакції, що додається», – йдеться у проєкті рішення.

Нагадаємо, 14 червня 2019 року пішов з життя Заслужений лікар України, депутат Житомирської міськради двох скликань, директор Центральної міської лікарні №2 Віктор Павлусенко. У цей же день житомирський міський голова Сергій Сухомлин у соцмережі повідомив про намір присвоїти КП «Лікарня №2» ім’я Віктора Павлусенка. 18 червня Житомирський міський голова підписав розпорядження про припинення роботи багаторічного керівника лікарні № 2 Віктора Павлусенка у зв’язку зі смертю. У цей же день на сайті міської ради опублікували оголошення про конкурс на посаду комунального підприємства «Лікарня № 2».

Як повідомляв Житомир.info, 27 вересня 2018 року на сесії Житомирської міської ради ухвалили рішення про присвоєння дитячій міській лікарні імені Володимира Йосиповича Башека, який більше 30 років був головним лікарем цієї установи та помер 20 вересня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Павлусенко лікарня №2  
Матеріали по темі