Політика

«Батьківщина» зробила заяву щодо опитування, яке проводить у Житомирі «Слуга народу»: не той кандидат

24 червня 2019, 11:04

Житомирська «Батьківщина» зробила офіційну заяву стосовно опитування, яке проводять представники партії «Слуга народу».

Заява оприлюднена ввечері 23 червня на партійній сторінці у Facebook.

«Прес-служба Житомирського обласного осередку політичної партії ВО «Батьківщина» інформує громаду міста Житомира і представників Волонтерського центру «Слуга народу» про помилкове включення до опросу громадян «За кого з кандидатів в депутати Верховної Ради ви проголосуєте?», що проводив Волонтерський центр «Слуга народу» в соціальній мережі Фейсбук, прізвища Любові Цимбалюк, як кандидата в депутати Верховної Ради по Житомирському виборчому округу. Ми ні у якому разі не розцінюємо помилкове включення колишнього члену нашої партії Любові Цимбалюк у електоральний опрос, як політичну провокацію, що внесе плутанину в ряди виборців ВО «Батьківщина». Бо громада міста знає, що у Житомирі від ВО «Батьківщина» буде балотуватися відомий меценат і добродійник Богдан Купчинський», - йдеться у заяві.


В опитуванні, на яке посилається «Батьківщина», громадянам пропонують з 13 прізвищ обрати кандидата, якого вони підтримають на позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року.


Нагадаємо, станом на ранок 23 червня по Житомирській області ЦВК зареєструвала 28 кандидатів в шести одномандатних виборчих округах, зокрема, по округу №62 (Житомир) були зареєстровані п’ять кандидатів: Артьомов, Грамотенко, Недільський, Пешко, Розенблат.

Як повідомляв Житомир.info, партії та кандидати могли подавати документи до ЦВК для реєстрації кандидатів у депутати до 20 червня включно, останній день реєстрації – 25 червня. Для кандидата в депутати в одномандатному окрузі розмір грошової застави становить 41 тис. 730 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори ВР кандидат округ 62 опитування  
Матеріали по темі