Політика

КВУ презентував онлайн-інструмент, який допоможе 21 липня зробити свідомий вибір

4 липня 2019, 13:09

Комітет виборців України 3 липня презентував онлайн-інструменту PROвибір, який розроблений ВГО «Комітет виборців України» за підтримки міжнародних фондів у рамках підготовки до позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Про це 4 липня повідомляє сайт КВУ.

Інструмент доступний за посиланням http://provybir.in.ua/#intro

«Проект, який реалізує КВУ, передбачає розробку онлайн інструменту під назвою PROвибір. У цьому інструменті представлені позиції різних політичних партій з найбільш актуальних для молоді питань. Голова КВУ підкреслив, що до того як потрапити в Україну, цей проект вже був успішно реалізований в 23 країнах Європи. Інструмент PROвибір у зручному форматі дозволяє громадянам простіше зорієнтуватися в позиціях політичних партій щодо різних питань. Загалом в інструменті представлені позиції політичних сил щодо 30 актуальних для України питань. Твердження, які присутні в інструменті, поділені на кілька різних блоків: це зовнішня політика, безпека і оборона, економічна політика, освіта, медицина та сфера культури», - йдеться у повідомленні.

Довідка КВУ: PROвибір - позапартійний інструмент, розроблений молоддю у співпраці з експертами, щоб допомогти з усвідомленим вибором на основі аналізу програм та заяв політичних партій. Інструмент дозволяє порівняти свої погляди із позицією політичних партій, відповівши на 30 тверджень, та побачити із якою партією у вас найбільше спільного. Інструмент не має на меті збір даних щодо політичних преференцій громадян і не зберігає такої інформації. Він також немає прямо визначати політичний вибір громадян, а лише покликаний допомогти виборцям визначатися із їх вибором на основі відповідей політичних партій на запропоновані твердження.

Як повідомляв Житомир.info, за результатами опитування соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 20-24 червня 2019 року, прохідний бар’єр у 5% на позачергових виборах до Верховної Ради долають п’ять партій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КВУ вибори ВР  
Матеріали по темі