Культура

Концерт гурту «Океан Ельзи», який мав відбутися на майдані у Житомирі, скасували

8 липня 2019, 17:42

Товариство з обмеженою відповідальністю «С’юзі Продакшн Україна» повідомило міську владу, що запланованого концерту «Океану Ельзи» в Житомирі 16 липня не буде.

У розпорядженні Житомир.info є лист від ТОВ на ім’я мера Сергія Сухомлина, датований 8 липня.

«Змушені повідомити про скасування концерту гурту «Океан Ельзи» на Соборному Майдані в м.Житомирі 16 липня 2019 року. Перепрошуємо за завдані незручності та сподіваємося на плідну співпрацю наступного разу», - йдеться у листі.

У міській раді підтвердили, що такий лист дійсно отримали.

«Так, концерт скасовують. Нічого не пояснили, лише прислали лист», - сказала в коментарі Житомир.info керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ольга Пашко.


Нагадаємо, на засіданні Житомирського міськвиконкому 3 липня 2019 року погодили концерт гурту «Океан Ельзи» на майдані Соборному 16 липня та звернулися до організаторів з проханням провести такий же безкоштовний концерт наступного року. До організації концерту на майдані мали долучитися управління Житомирської міської ради.

Як повідомляв Житомир.info, фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук є лідером партії «Голос», очолює виборчий список цієї партії і офіційно зареєстрований Центральною виборчою комісією як кандидат в народні депутати на позачергових виборах Верховної Ради, які відбудуться 21 липня 2019 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: концерт ОЕ Вакарчук  
Матеріали по темі