Місто

Житомирський виконком погодив концерт гурту «Океан Ельзи» й запрошує провести ще один наступного року

3 липня 2019, 10:33

У Житомирі на майдані Соборному 16 липня відбудеться концерт гурту «Океан Ельзи», запланований час проведення заходу - з 19:00 до 22:00 год.

Проект рішення про забезпечення організації проведення концерту ухвалили на засіданні міськвиконкому 3 липня.

В.о. начальника управління культури Наталія Марчук доповідала по проекту рішення й зазначила, що усі витрати на охорону заходу, роботу біотуалетів тощо організатори концерту беруть на себе.

Член виконкому Руслан Годований запропонував поставити на голосування пропозицію провести аналогічний концерт через рік.

«Доручити управлінню культури підготувати звернення до організаторів концерту, аби запросити їх через рік приїхати до Житомира і провести аналогічний безкоштовний концерт у нашому місті», - сформулював пропозицію Годований і її одноголосно підтримали всі 16 присутніх членів виконкому.

Нагадаємо, до організації концерту мають долучитися управління Житомирської міської ради.

Як повідомляв Житомир.info, фронтмен гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук є лідером партії «Голос», очолює виборчий список цієї партії і офіційно зареєстрований Центральною виборчою комісією як кандидат в народні депутати на позачергових виборах Верховної Ради, які відбудуться 21 липня 2019 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком концерт ОЕ Вакарчук  
Матеріали по темі