Влада

У Житомирській обласній дитячій лікарні з порушеннями виплачували зарплату та видавали дитяче харчування, - аудитори

5 серпня 2019, 11:10

За результатами перевірки фінансово-господарської діяльності Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні з 2013 по 2019 рік аудитори виявили порушень на суму 471 тис. грн.

Про це 5 серпня повідомила пресслужба управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності комунальної установи «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» за період з 01.07.2013 по 28.02.2019 виявили порушень, що привезли до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 471 тис. грн», - інформує пресслужба.

Зокрема, аудитори виявили низку порушень під час нарахування та виплати працівникам заробітної плати, премії, компенсації відряджень, перерахунку єдиного соціального внеску, що призвело до зайвих витрат на загальну суму майже 194 тис. грн.

Передбачені для пільгових категорій дітей продукти дитячого харчування, придбані лікарнею за рахунок коштів державного бюджету, видавали дітям, які не належать до таких категорій, що призвело до втрат на суму понад 103 тис. грн.

Аудитори встановили, що кошти утриманої заробітної плати із працівників після завершення попереднього бюджетного періоду не перераховувалися в дохід бюджету, що призвело до недоотримання місцевим бюджетом коштів на понад 90 тис. грн. Крім того, через нарахування у завищеному розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування на заробітну плату працюючих інвалідів зайво сплачено єдиного соціального внеску майже 71 тис. грн.

Під час контрольного заходу встановлені й інші фінансові порушення, загальна сума яких становила 13 тис. грн. Уже забезпечено усунення порушень на суму 3,2 тис. грн.

«За недотримання законодавства з фінансових питань на 5 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення з фінансових питань та 2 протоколи про порушення законодавства з закупівель. Керівнику установи надіслано обов’язкові до виконання вимоги про усунення виявлених порушень», - інформують аудитори.

Матеріали ревізії передали на розгляд до слідчого управління ГУ НП в Житомирській області, про результати ревізії повідомили прокуратуру Житомирської області та управління охорони здоров’я Житомирської ОДА.

Нагадаємо, з 2015 по 2018 рік ветлікарня в Житомирі недоотримала майже 500 тис. грн через безкоштовно надані послуги та зайво виплачену зарплату.

Як повідомляв Житомир.info, з січня по травень 2019 року житомирські аудитори відшкодували втрат на суму 11,1 млн грн та передали до правоохоронних органів матеріали 9 контрольних заходів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аудитор перевірка ревізія дитяча лікарня  
Матеріали по темі