Місто

В УКБ розповіли, на якому етапі ремонтні роботи біля житомирської школи №17, однак точних термінів їх закінчення поки не називають

30 серпня 2019, 16:14

До початку навчального року залишилося три дні, а на території житомирської ЗОШ № 17 тільки-но приступили до капремонту через довготривалі тендерні процедури. За словами начальника УКБ Житомирської міської ради, у підрядника є два з половиною місяці, аби укласти плитку навколо школи та зробити нові центральні сходи.

«У нас тільки в 20-х числах серпня закінчилась тендерна процедура, і з підрядником був підписаний договір. Підрядник приступив, зараз вже пройшли підготовчі роботи: демонтовано асфальт і приступили до облаштування тротуарної плитки. Графіки робіт підрядник дає із запасом, тому на цей об'єкт є два з половиною місяці. Поки вони йдуть на випередження, а підрядник працює навіть у вихідні дні. Думаю, що за два чи два з половиною тижні він завершить», – розповідає начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов.


Він також повідомив, що облаштування скверу, який знаходиться біля навчального закладу і входять до проєкту реконструкції стадіону «Спартак Арена», на завершальному етапі. Проте до 1 вересня, як це планувалося раніше, роботи закінчити не встигнуть.

«Там теж була затримка, але нині роботи майже завершені. Зараз облаштовують чашу фонтану і ліву сторони біля зупинки. Вулиця насичена пішоходами і доводиться перекривати територію невеликими ділянками, щоб нікому не заважати», – зазначає В’ячеслав Глазунов.

Керівництво ЗОШ №17 розповідає, що задля безпеки учнів та працівників школи на час ремонтних робіт головний вхід закладу буде зачинений. Потрапити всередину школи можна буде через три запасні виходи.

«Діти мають змогу зайти з вулиці Хлібної, зі сторони стадіону «Спартак». Також з Хлібної у нас є ще один вхід. Тобто, ми маємо три входи замість одного центрального. Лінійка в цьому році буде тільки для першокласників, яка проходитиме на внутрішньому дворику», -–каже директорка ЗОШ №17 Марія Сервачук.

Остаточні терміни завершення усіх ремонтних робіт біля 17-ї школи в управлінні капітального будівництва не називають. Наостанок зазначають: це залежатиме і від підрядника, і від погоди.

Нагадаємо, 30 липня 2019 року мер Житомира розповідав, що закінчити будівництво скверу та реконструкцію фонтану біля школи № 17 підрядники повинні до початку нового навчального року.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії 20 червня 2019 року депутати Житомирської міської ради проголосували за виділення більше 3 млн грн на реконструкцію скверу та фонтану біля ЗОШ №17, однак виявилося, що ці кошти підуть на облатування території біля входу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЗОШ №17 школа ремонт Глазунов УКБ  
Матеріали по темі