Місто

​Свято першого дзвоника у житомирській школі №21

2 вересня 2019, 11:49

Житомирська школа № 21 нового навчального року прийняла до своєї шкільної родини 150 першачків. На свято першого дзвоника завітали школярі, вчителі та батьки. Окрім традиційної урочистої частини, учнів закликали до навчання танцями. Не дивлячись на скасування шкільної форми, більшість учнів були одягнені у вишиванки та білі блузи.

«‎Проєктна потужність нашої школи 1200 учнів. Сьогодні ми гостинно відчинили двері для 1351 учня. Але всім затишно у нашому закладі. З одинадцятих класів у 2020 році ми випустимо 63 учні, яким я сьогодні побажала вдало визначитися з майбутньою професією», - розповіла директорка житомирської школи № 21 Світлана Ремінець.


Учні молодших класів розповіли, що чекали на початок навчального року, адже сумували за друзями.

«‎Влітку я сумувала за школою. Мені подобається, що я можу дізнатися багато цікавого та побачитись з друзями та однокласниками», - говорить Настя.

«‎Я хотіла у школу. Сумувала за своїми однокласниками», - каже Мирослава.

«‎Сумував за школою. Думаю, що тут буде цікаво», - говорить Матвій.

Батьки учнів зізнаються, що від нового навчального року очікують успіху та гарних оцінок для дітей.

«‎Дуже хочеться, аби навчальний рік був успішний, спокійний та добрий до наших дітей. Адже дітям хочеться, щоб у них все вийшло», - ділиться мама одинадцятикласника.

Для когось це останній рік у рідній школі. Одинадцятикласник Богдан зізнається, що для нього цей рік є важливим, адже потрібно здавати ЗНО. Також хлопець побажав успіху першачкам та розповів, що варто змінити у школі, аби та була більш сучасна та прогресивна.

«Трохи сумував, але від навчання був втомлений, тому хотів відпочити та з новими силами прийти до одинадцятого класу, добре закінчити та поступити. Я вважаю, що омолодження вчительського складу було би вдалим рішенням для нашої школи», - розповідає Богдан.

Шкільна лінійка тривала пів години, після чого першокласники рушили до класів на свій перший у житті урок.

Як повідомляв Житомир.info, департамент освіти Житомирської міської ради у 2019 році рекомендував житомирським школам розпочати навчальний рік у понеділок, 2 вересня.

Що потрібно змінити у школі, аби зацікавили учнів, дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: день знань перший дзвоник школа свято  
Матеріали по темі