Влада

​Мер Житомира призначив нового директора Пластового молодіжного центру

13 September 2019, 12:37

Новим директором Пластового молодіжного центру призначили Захара Маковського, який з 23 серпня 2019 року виконував обов’язки керівника цієї комунальної установи.

Відповідне розпорядження 11 вересня підписав Житомирський міський голова. Документ опублікований на сайті мерії.

«Призначити з 11 вересня 2019 року Маковського Захара Васильовича на посаду директора комунальної установи Пластовий молодіжний центр Житомирської міської ради за погодженням з експертною радою при центрі, з посадовим окладом згідно із штатним розписом», - йдеться у розпорядженні міського голови №907 від 11 вересня 2019 року.

За кілька днів до свого призначення Захар Маковський подав декларацію про доходи як кандидат на посаду директора КУ Пластовий молодіжний центр Житомирської міської ради. Згідно з зазначеною інформацією, Захар Маковський зареєстрований та фактично проживає у батьківському будинку в селі Новий Солотвин Бердичівського району. У 2018 році він отримав 11,172 тис. грн заробітної плати у ФОП Думич Я.А. та 1265 грн соцдопомоги. Захар Маковський є членом молодіжної організації «Пласт – національна скаутська організація України».

За інформацією зі сторінки Захара Маковського у соцмережі, він народився у 1994 році, вивчав історію у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» та раніше працював на посаді референта УСП у Київському пласті.

Нагадаємо, 23 серпня мер Житомира звільнив керівника житомирського Пластового центру Максима Швеця, який відправився на схід України для участі в ООС. Відтоді обов’язки керівника комунальної установи виконував Захар Маковський. За словами заступника мера Житомира Марії Місюрової, експертна рада «Пластового молодіжного центру» рекомендувала саме його на посаду директора, тож мер Сергій Сухомлин мав підписати відповідне розпорядження.

Як повідомляв Житомир.info, 12 квітня 2018 року на сесії міської ради депутати підтримали створення Пластового молодіжного центру Житомирської міської ради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Пласт Маковський призначення  
Матеріали по темі