Влада

​Депутати будуть розглядати питання про передачу комунальних аптек ТОВ «Фармація-Житомир»

18 грудня 2019, 11:19

Приватна фірма хоче взяти в оренду всі аптеки комунального підприємства «Фармація».

Питання про передачу в оренду включили до порядку денного чергової сесії Житомирської міської ради 18 грудня.

Через дві години після початку сесії депутати сформували порядок денний сесії: проголосували за включення до порядку денного звернення до обласної ради щодо фінансування футбольного клубу «Полісся», зняли з розгляду два питання порядку денного – про затвердження договору фінансового лізингу та про передачу земельних ділянок комунальної власності у власність територіальних громад.

До порядку денного додали кілька проєкт рішень, зокрема – про передачу в оренду ТОВ «Фармація-Житомир» цілісного майнового комплексу КП «Фармація». За це проголосували 23 депутати з 32 присутніх на сесії (всього в міськраді 42 депутати).

До цього проєкт рішення свої зауваження надали: заступниця мера Світлана Ольшанська, відділ по управлінню та приватизації комунального майна Олена Кравчук, управління охорони здоров’я міської ради.

Заступниця мера зауважила, що немає «цілісного майнового комплексу» КП «Фармація», а є лише окремі приміщення аптек, у відділ приватизації майна зауважили, що оренду майна «Фармації» по закону не можлива, бо діяльність підприємства пов’язана з обігом наркотичних засобів. В управлінні охорони здоров’я занепокоєні конкуренцією і пропонують звернутися до Антимонопольного комітету.Нагадаємо, в травні 2018 року вже оприлюднювали проєкт рішення сесії про передачу цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради в оренду товариству «Фармація-Житомир», яке заснували працівники КП «Фармація».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аптеки Фармація оренда сесія Житомир  
Матеріали по темі