Влада

Уряд почав боротьбу з гральним бізнесом, який працює під виглядом лотерей: Нацполіція та ДФС проведуть перевірки

20 грудня 2019, 10:09

Уряд виключив можливість розповсюдження грального бізнесу під виглядом державних лотерей та почав масову боротьбу з незаконним гральним бізнесом. Вночі вже закрили понад 150 закладів по Україні та вилучили обладнання на 46 млн грн.

Про це 20 грудня повідомила пресслужба Кабінету міністрів.

«В Україні працює лише три оператори державних лотерей. Однак це не заважає десяткам сотень закладів по всій країні здійснювати гральну діяльність, заборонену законом, прикриваючись лотереями. Як це працює? Ці заклади укладають з операторами держлотерей договори на розповсюдження. Прикриваються цими договорами, однак на території закладу встановлюють «гральні автомати», які заборонені законом. Ми ці схеми припиняємо», — сказав прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Тому в ліцензійних умовах Уряд скасував можливість для операторів укладати договори на розповсюдження.

Голова Уряду дав доручення Нацполіції відсьогодні почати масову перевірку діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу. А ДФС має організувати перевірки ліцензій всіх так званих «державних лотерей».

«Щодня величезна кількість людей страждає від існування цих гральних автоматів, це кожен день поламані сім’ї та долі людей. Ми хочемо захистити людей, які є залежними», — сказав глава Уряду.

За інформацією сайту Верховної ради, 19 грудня народні депутати підтримали розгляд за скороченою процедурою проєктів законів про державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор (№2285, №2285-1, №2285-2, №2285-3, №2285-4, №2285-5, №2285-6, №2285-7, №2285-д): «за» проголосували 227 депутатів.

Нагадаємо, у вересні цього року Кабінет міністрів розробив і схвалив законопроєкт «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор»: Уряд розраховує, що легалізація грального бізнесу дозволить бюджету отримати до 5 мільярдів гривень.

Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2019 року жителю Київської області, який організував функціонування двох гральних закладів у Андрушівці та Чуднові, повідомлено про підозру в організації забороненого грального бізнесу та легалізації понад 2 млн грн, отриманих від незаконної діяльності.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ лотерея гральний бізнес законопроєкт  
Матеріали по темі