Влада

​Мер Новограда-Волинського повернувся до роботи після 4 місяців перерви

9 January 2020, 10:37

Міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський 8 січня приступив до виконання своїх обов’язків після 4 місяців перерви. Весельський перебував на лікарняному з 4 вересня 2019 року.

Про це повідомляють на сайті Новоград City.

«8 січня міський голова Віктор Весельський приступив до виконання обов’язків після закриття листка непрацездатності. Він розпочав роботу з апаратної наради. Очільник міста подякував своєму заступнику Оксані Гвозденко за плідну роботу під час виконання нею обов’язків міського голови. Весельський зазначив, що наразі необхідно чітко спланувати з головними розпорядниками коштів міський бюджет задля розвитку міста та реалізації започаткованих проєктів. Посадовці звітували щодо виконаних ними доручень за 2019 рік та обговорили плани Новоград-Волинської міської ОТГ у 2020 році», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням від 04.09.2019 виконання обов’язків міського голови було покладено на заступницю мера Оксану Гвозденко, бо, за інформацією сайту міської ради, мер Новограда-Волинського Віктор Весельський перебував на лікуванні після оперативного втручання

Як повідомляв Житомир.info1 листопада, мер Новограда-Волинського Віктор Весельський, перебуваючи на лікарняному, купив автомобіль Volkswagen Passat.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мер Новоград-Волинський лікарняний  
Матеріали по темі