Місто

Новорічно-різдвяні свята у Житомирі завершаться Водохрещем у гідропарку

13 січня 2020, 09:45

19 січня відзначається заключне свято новорічно-різдвяного періоду – Богоявлення Господнє, що в народі називають Водохрещем. Заходи з нагоди свята у Житомирі традиційно проходять на центральному міському пляжі у гідропарку. Християнський обряд купання і цьогоріч відбудеться на звичному місці.

10 січня на сайті Житомирської міської ради опублікували проєкт рішення виконкому «Про організацію та проведення свята Богоявлення Господнього (Водохреща)».

«З метою завершення циклу новорічно-різдвяних українських традиційних свят, сприяння розвитку народної творчості і обрядовості, заснованих на високих духовних ідеалах християнського виховання та їх реалізації у сучасному суспільстві (…) виконавчий комітет міської ради вирішив організувати та повести 19 січня 2020 року свято Богоявлення Господнього (Водохреща) на території гідропарку комунального підприємства «Парк» Житомирської міської ради», – йдеться у проєкті рішення.

Зазначено, зокрема, що на території гідропарку має бути організована виїзна торгівля без права реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива, за винятком продажу столових вин.

На місці проведення заходів чергуватимуть рятувальники.

Як у Житомирі святкували Водохреще у 2019 році, дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, питання про святкування Водохреща у Житомирі мають розглянути під час засідання міськвиконкому 15 січня 2020 року.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Водохреще купання занурення  
Матеріали по темі