Влада

Комісія рекомендує призначити директором департаменту культури Житомирської ОДА кандидата, який працював у Держаудитслужбі

13 лютого 2020, 12:31

13 лютого конкурсна комісія Житомирської ОДА провела співбесіди із трьома кандидатами на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації. За результатами співбесіди був визначений кандидат, якого комісія рекомендуватиме призначити на вказану керівну посаду. Ним став Максим Обшта.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської облдержадміністрації.

В ОДА нагадують, що Олена Атаманова, Вероніка Барчук та Максим Обшта успішно пройшли тестування та розв’язання ситуаційного завдання серед семи претендентів.

«За інформацією служби управління персоналом апарату Житомирської ОДА, за результатами співбесіди з конкурсною комісією отримав позитивний рейтинг на вакантну посаду один кандидат – Максим Обшта. Комісія надасть пропозицію голові ОДА Віталію Бунечку для проведення співбесіди на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – директора департаменту культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що Обшта Максим Ігорович в березні 2019 року подавав щорічну декларацію, перебуваючи на посаді начальника відділу контролю у соціальній галузі та сфері культури Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

Нагадаємо, документи на посаду директора новоствореного департаменту культури, молоді та спорту ОДА подали 10 кандидатів: Олена Атаманова, Олег Єлісєєв, Сергій Малиновський, Максим Обшта, Вероніка Барчук, Неоніла Кучеренко, Дмитро Багацький, Наталія Журбей, Інна Нестерчук, Альона Сердечна.

Як повідомляв Житомир.info, 26 вересня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко підписав розпорядження про упорядкування структури облдержадміністрації, ліквідувавши кілька управлінь та створивши новий департамент культури, молоді та спорту, який об’єднав два управління – культури та туризму і національно-патріотичного виховання, молоді та спорту. У листопаді 2019 року 17 осіб подали документи на участь у конкурсі: Антонюк О., Балюрко В., Гінгізов О., Грибук В., Дідківська О., Дротенко О., Калінін В., Кучеренко Н., Лебідь В., Мазуркевич С., Малиновський О., Оржехівська О., Рябенко Н., Тепенчак Т., Українець Л., Череднік І., Севрук Ю. До співбесід дойшли 5 претендентів і жоден не отримав позитивних рекомендацій для проведення наступного етапу, тому в ОДА оголосили повторний конкурс на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА вакансія департамент Обшта  
Матеріали по темі