Місто

​У житомирському музеї через карантин святкують День космонавтики онлайн

12 April 2020, 11:19

У Житомирі в музеї космонавтики ім. С.П. Корольова 12 квітня онлайн проводять вікторини, показують фільми та шоу до Дня працівників ракетно-космічної галузі України та Міжнародного дня польоту людини у космос.

Про це повідомляють на сайтах Житомирської ОДА та музею космонавтики.

«Музей спільно з департаментом культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації підготував програму публікацій, які сьогодні, 12 квітня, розміщуватимуться на офіційному сайті музею та у соціальних мережах «Фейсбук» та «Інстаграм» :

10.00 – привітання з Днем працівників ракетно-космічної галузі України та Міжнародним днем польоту людини у космос

10.30 – підведення підсумків конкурсу «Мій космос»

11.00 – вікторина для знавців та любителів космосу (підведення підсумків та оголошення переможців відбудуться 14 квітня)

12.00 – знайомство з космічними експозиціями України. Музей провів велику роботу та підготував збірку про космічні експозиції, які на даний час діють в Україні. На даний момент це перша частина, яка містить інформацію про 25 експозицій з космонавтики, розташованих в музеях Дніпра, Єнакієво, Житомира, Києва, Краматорська, Кременчука, Переяслава, Полтави, Почаєва, Харкова, Ялти

13.00 – мікрофільм про фестиваль «Мрії про космос»

13.30 – знайомство з Арсенієм Касянчуком – другом музею, учасником музейних конкурсів. Добірка його астрофотографій вражає, що робить зі свого фотоапарату за допомогою телескопу

14.30 – до дня першого запуску космічного шатлу «Колумбія» (12.04.1981 р.) перегляд «Тріумф і трагедія «Колумбія»

15.00 – слайд-шоу «Космічна мандрівка» для наймолодших», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році у Житомирі пара провела весільну церемонію в музеї космонавтики. Також 12 квітня 2019 року, у День космонавтики, в Житомирі відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Сергію Корольову, участь у заході на однойменному майдані брали школярі, одягнені у костюми-«скафандри».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: музей космонавтики фільми день космонавтики карантин  
Матеріали по темі