Місто

​У Житомирі розпочали роботу дитсадки: дітей мало, в приміщеннях холодно

27 травня 2020, 10:52

З 7.30 27 травня житомирські дитсадки, після двох з половиною місяців карантину, розпочали прийом дітей. Наповнюваність груп невелика, а у приміщеннях досить прохолодно.

Про це йшла мова 27 травня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради.

«Сьогодні з 7.30 розпочався прийом дітей в наші дошкільні навчальні заклади. Сьогодні погода була абсолютно нормальна, батьки приводили дітей до садочка, їх зустрічали медичні працівники, вимірювали температуру. Хочу сказати, що в деяких садочках від 20 до 30 дітей. Діти планомірно приходять, думаю, це період адаптації. Далі будемо дивитися. Але усе нормально. Перевантаження немає», - розповіла заступниця міського голови Марія Місюрова.

За її словами, 20-30 дітей у дитсадку, це десь 20% від завантаження садочка. Але на кількість дітей також впливає і температурний режим.

«Впливає температурний режим. Ми бачимо, що ще прохолодно і ночі холодні. Тому ми будемо підтримувати температуру повітря в приміщеннях», - запевнила Марія Місюрова.

Нагадаємо, 22 травня виконком дозволив роботу дитячих садочків з 27 травня.

26 травня на позачерговому засіданні виконком затвердив регламент, за яким працюватимуть дитячі садочки в умовах адаптивного карантину.

Як житомирські садочки готуються приймати дітей, дивіться у сюжеті

Як повідомляв Житомир.info, 26 травня 2020 року міський голова Сергій Сухомлин поінформував, що у 10 працівників житомирських садочків експрес-тест на коронавірус показав позитивний результат.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карантин коронавірус дитсадок дитина ДНЗ  
Матеріали по темі