Здоров'я

Через збільшенням кількості нових випадків COVID-19 Житомирська область перестала бути готовою до послаблення карантину

4 червня 2020, 10:54

За добу у Житомирській області кількість хворих на коронавірус зросла на 53 і область за показниками Міністерства охорони здоров’я не готова до ІІ етапу послаблення карантину.

Про це 4 червня повідомили на сайті МОЗ

«Перехід областей до другого етапу карантину, що передбачає послаблення карантинних обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в області визначеним критеріям. Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я в цілому протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і», – йдеться у повідомленні.

Критерії:

1) інцидентність (кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 000 населення) складає менше 12 на 100 000 населення (тижневий рівень захворюваності на 100 000 населення в період умовного піку епідемії на території України + 50%);

2) завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менше 50% (достатня кількість для забезпечення стаціонарної допомоги хворим за визначеного рівня захворюваності та з урахуванням резерву на випадок її зростання);

3) охоплення тестуванням не нижче за рівень інцидентності — тобто середня кількість тестувань (методами полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу) протягом останніх 7 днів складає понад 12 на 100 000 населення.

Станом на ранок 4 червня у Житомирській області зріс показник інцидентності до 13.25 і область стала 9 регіоном в Україні, який не готовий до ІІ етапу послаблення карантину.

Скріншот з сайту МОЗ станом на ранок 4 червня 2020 року

Нагадаємо, уряд з 5 червня послаблює карантинні обмеження і запускає авіаційне сполучення, відновлять роботу закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях та інше.

Як повідомляв Житомир.info 22 травня, до ІІ етапу виходу з карантину готові 13 областей, в тому числі – Житомирська.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карантин коронавірус МОЗ  
Матеріали по темі