Влада

Уряд послаблює карантин і запускає авіасполучення: з 5 червня – внутрішнє, з 15 червня – міжнародне

3 червня 2020, 14:51

Уряд з 5 червня послаблює карантинні обмеження і запускає авіаційне сполучення.

Таке рішення ухвалили на засіданні Кабінету міністрів 3 червня – повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

На засіданні ухвалили рішення про дозвіл:

з 5 червня роботи закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;

з 5 червня особам старше 60 років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;

проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м²;

проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.

Крім того, поновлюється авіаційне сполучення:

з 5 червня — внутрішнє авіасполучення;

з 15 червня — міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.

Здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).

«У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень», - наголошує керівник Уряду.

Водночас пресслужба Міністерства інфраструктури повідомляє, що зараз ведуться активні переговори з іншими країнами щодо відновлення авіасполучення.

«Для нас у пріоритеті – країни з розвиненим туризмом та сприятливою епідеміологічною ситуацією», - наголосив міністр Владислав Криклій.

Нагадаємо, в Україні з 22 травня почався «адаптивний» карантин й відстеження епідситуації за трьома ознаками. 28 травня на сайті Укрзалізниці повідомили, що готові до відновлення руху поїздів та розповіли про посилену дезінфекцію й обмеження по кількості пасажирів. З 1 червня у Житомирі відновили рух приміських поїздів, які прямують до Фастова та Коростеня.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі 29 травня 2020 року відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ і НС, де вирішили звернутись до регіональної комісії та Кабміну щодо надання дозволу на дострокове відкриття закладів ресторанного господарства та громадського харчування для обслуговування відвідувачів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ карантин Шмигаль авіасполучення  
Матеріали по темі