Влада

Сесія Житомирської міської ради проходить в закритому режимі, журналістів не пускають, бо дороге лікування

18 June 2020, 09:50

Чергова сесія Житомирської міської ради 18 червня проходить в закритому режимі, без присутності журналістів.

Питання відсутності представників ЗМІ на початку засідання задав меру Житомира депутат Владислав Пучич. Мер Сергій Сухомлин у відповідь почав допитуватися, чи знає депутат, скільки коштує лікування хворих на коронавірус.

«Я не проти присутності журналістів, ми ніколи не обмежували присутність журналістів в залі, але зараз трошки інша ситуація. Влад Пучич, ви знаєте скільки коштує лікування одного хворого в лікарні для бюджету міста і для людини? Ви особисто знаєте, скільки коштів витрачається нашим міським бюджетом на лікування одного хворого за добу? І зараз кількість таких хворих зростає. І ми можемо повернутися до того, що в місті будуть вводитися нові обмеження. У нас онлайн-трансляція, ніяких проблем з цим немає, всі документи є в електронному вигляді на сайті міської ради: всі проєкти рішень, всі доповнення, ніяких проблем немає», - сказав Сергій Сухомлин.

Владислав Пучич назвав таку відповідь маніпуляцією.

Зауважимо, що на сайті міської ради дійсно оприлюднюються проєкти рішень сесії, але в деяких не зрозуміло, які саме зміни вносяться до тих та інших програм, також відсутні матеріали погоджувальної ради та рекомендації депутатських комісій до проєктів рішень.

Як повідомляв Житомир.info, розпорядженням мера на 18 червня 2020 року скликана чергова сесія Житомирської міської ради, у порядку денному якої 64 питання.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада сесія Пучич Сухомлин  
Матеріали по темі