Влада

В Житомирі робочий день в міській раді тепер починатиметься о 8:00, а ЦНАП працюватиме з 10:00

22 June 2020, 11:01

На 10:30 22 червня призначене позачергове засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради.

Про це за годину до початку засідання повідомила пресслужба міськради.

У порядку денному було лише одне питання – про внесення змін до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 22.05.2020 № 578 «Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади».

«Пропонується внести зміни в пункт 1 нашого рішення від 22 травня №578 і викласти його в новій редакції. В цей пункт додатково включається заборона щодо проведення масових заходів за участю більше 1 особи на 5 кв.м. площі будівлі або території, якщо захід проводиться на відкритому повітрі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менш ніж 1,5 метри. Також діяльність забороняється дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 31 липня», - зачитала зміни в.о. директора юридичного департаменту міської ради Наталя Григорчук.

Також на період дії карантинних обмежень змінили графіки роботи: Центр надання адміністративних послуг з понеділка по п’ятницю працюватиме з 10:00 до 19:00, обідня перерва з 14:00 до 15:00; виконавчі органи міської ради (крім ЦНАП) – з 8:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00.

Суб’єктам господарювання також рекомендовано переглянути свої режими роботи, встановивши їх на більш пізні години – о 9-й, 10-й чи в більш пізні години.

«Це для того, щоб і людям було зручніше, після роботи можна було зайти, і щоб розвести потоки людей», - прокоментував Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, у постанові Кабміну від 17 червня крім продовження адаптивного карантину до 31 липня, також зазначається, що на території регіонів із значним поширенням COVID-19 запроваджується посилення протиепідемічних заходів: за поданням головного державного санітарного лікаря області можуть встановлюватися особливості діяльності та обмеження. Також постановою передбачено, що на період дії карантину робота розпочинається: в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування о 8 годині; в центрах надання адміністративних послуг, органах соціального захисту населення, територіальних органах Пенсійного фонду України о 10 годині.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській міській ОТГ 19 червня за рішенням комісії ТЕБ та НС посилили контроль за дотриманням протиепідемічних заходів. Обласна комісія ТЕБ та НС на засіданні 19 червня заборонила проведення масових заходів з кількістю учасників більш ніж 10 осіб та не дозволила відкрити приміщення ресторані і кафе для відвідувачів, лише літні майданчики. Роботу транспорту та ринків не зупиняли, а лише посилили контроль за дотриманням карантинних обмежень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком карантин  
Матеріали по темі