Суспільство

​У МОН запрацюють гарячі лінії та приймальня громадян щодо вступної кампанії 2020

27 June 2020, 10:37

З 30 червня 2020 року, в Міністерстві освіти і науки розпочнуть роботу консультативні телефонні лінії та приймальня громадян щодо вступної кампанії 2020. Вони працюватимуть до 15 вересня включно.

Про це ввечері 26 червня повідомив Урядовий портал.

«Звернувшись на консультативні телефонні лінії чи особисто у приймальню громадян, вступники зможуть отримати всі роз’яснення щодо вступу до закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти.

«Ми активно комунікуємо питання вступу і особливо тих змін, які відбулись через карантин та зміщення строків вступної кампанії. На сайті МОН створено окремий розділ, де вступники можуть знайти відповіді на найпоширеніші запитання, покрокові інструкції, інфографіки, документи тощо. Крім того, з початку року ми оперативно даємо відповіді на всі питання через сторінку ВСТУП 2020 на Facebook. Також на каналі МОН в YouTube буде розміщено серію відеороз'яснень щодо особливостей цьогорічного вступу», – зазначив генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров.

Приймальня громадян працюватиме у приміщенні Міністерства освіти і науки за адресою м. Київ, бул. Шевченка, 16, каб. 401 у пн-чт 9:00 – 18:00, у пт 9:00 – 16:45.

Нагадаємо, через карантин в Україні на місяць перенесли терміни проведення вступної кампанії-2020: прийом документів розпочнеться в серпні. 21 травня Міносвіти затвердило оновлений графік проведення ЗНО. На основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, яка запланована на період з 25 червня по 17 липня, в Житомирській області зареєструвалося 12 300 учасників.

У яких умовах житомирські абітурієнти складали перший тест ЗНО 25 червня дивіться у сюжеті

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області під час першого тесту ЗНО 25 червня у жодного з учасників не виявили ознак захворювання. На тестування в області у з’явилися 83,59% учасників.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вступна кампанія гаряча лінія МОН  
Матеріали по темі