Місто

В Житомирі відкривають амбулаторії, поліклініки та розважальні центри, які працюватимуть до 22:00

30 червня 2020, 15:54

В Житомирі з 1 липня відновлюють роботу амбулаторій та поліклінік, відкривають ТРЦ, але крім дитячих розважальних зон.

Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні міськвиконкому 30 червня.

«Ми отримали протокол №25 обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, сьогодні також було проведене позачергове засідання міської комісії й пропонується внести зміни до обмежувальних заходів. Зокрема, уточнюється, що спортивні заходи проводяться без глядачів, доповнюється, що дозволяється діяльність торговельно-розважальних центрів, крім дитячих розважальних зон, майданчиків і кімнат та з обмеженням часу роботи до 22-ї години. Також дозволяється діяльність закладів розміщення (готелі, хостели тощо), закладів фізичної культури і спорту, закладів культури з дотриманням санітарних та протиепідемічних заходів. Пропонується з 1 липня відновити роботу амбулаторій та поліклінік, закладів охорони здоров’я Житомирської міської об’єднаної територіальної громади і на період карантину керівникам закладів охорони здоров’я рекомендувати забезпечити обмеження контактів з відвідувачами медичного персоналу віком 65 років і більше», - повідомив директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

Заступниця мера Марія Місюрова нагадала, що є електронний запис до лікарів і він відновлює свою роботу.

Як під час карантину у Житомирі працювали поліклініки та амбулаторії дивіться у сюжеті від 1 квітня 2020 року

Також в рішення виконкому щодо карантинних обмежень внесли зміни стосовно графіку роботи Центру надання адміністративних послуг міської ради: з 6 липня він працюватиме з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 з обідньою перервою з 13:00 до 14:00.

«Це пов’язано з тим, що на момент встановлення роботи ЦНАП з 10-ї години ми керувалися постановою Кабінету міністрів, яка регулювала цей час роботи, однак, в подальшому за наполяганням Міністерства цифрової трансформації Кабміном було дозволено органам місцевого самоврядування самостійно визначати графік роботи Центрів надання адміністративних послуг, оскільки він має співпадати з графіком роботи засновника такого центру.

Зазначимо, що на позачерговому засіданні міськвиконкому 22 червня на період дії карантинних обмежень змінили графіки роботи: Центр надання адміністративних послуг з понеділка по п’ятницю працюватиме з 10:00 до 19:00, обідня перерва з 14:00 до 15:00; виконавчі органи міської ради (крім ЦНАП) – з 8:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні 25 червня виконавчий комітет Житомирської міської ради дозволив кафе та ресторанам обслуговувати відвідувачів не лише на літніх майданчиках, а й в приміщеннях.

Як повідомляв Житомир.info, станом на ранок 30 червня 2020 року сумарна чисельність інфікувань COVID-19 в Житомирській області становить 1404 особи, найбільша кількість заражень спостерігається в Житомирі – 471 людина.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком карантин поліклініка амбулаторія ТРЦ  
Матеріали по темі