Місто

​У Житомирі створили робочу групу, яка вирішуватиме, як зробити багатоповерхівки доступними для людей з інвалідністю

14 July 2020, 15:14

У Житомирі створили робочу групу з питань забезпечення у багатоповерхових будинках доступності для всіх верст населення, зокрема людей з інвалідністю.

Розпорядження міського голови від 13 липня 2020 про створення робочої групи оприлюднене на сайті Житомирської міської ради.

«З метою організації роботи щодо забезпечення у багатоповерхових будинках доступності для всіх верств населення, зокрема, людей з інвалідністю, та на виконання рекомендацій, наданих на пленарному засіданні 68-ї сесії Житомирської міської ради 7-го скликання від 18.06.2020, доручення міського голови від 06.07.2020… створити робочу групу з питання забезпечення у багатоповерхових будинках доступності для всіх верств населення, зокрема людей з інвалідністю, та затвердити її персональний склад згідно з додатком», - йдеться у розпорядженні міського голови.
Дана робоча група має до 22 липня сформувати пропозиції щодо шляхів вирішення питання доступності багатоповерхівок та доповісти на депутатських комісіях.

Як Житомир.info перевіряв, чи заклади на Михайлівській у Житомирі доступні для людей на візках та мам з дитячими візками, дивіться у відеосюжеті.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці 2018 року Мінрегіон завершував розробку ДБН, в яких будуть посилені вимоги до влаштування безбар’єрного простору, зокрема – щодо безпечного та ефективного влаштування пандусів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: робоча група доступність візок пандус інвалідність  
Матеріали по темі