Місто

​У Житомирі закінчують укладати асфальт на Леха Качинського та розпочинають ремонт на Грушевського

22 липня 2020, 15:31

Ремонтні роботи по вулиці Леха Качинського планують завершити вже завтра, 23 липня. Про це в коментарях Житомир.info розповів міський голова Сергій Сухомлин. За його словами, вже через кілька тижнів тут нанесуть нову дорожню розмітку з урахуванням велосмуги.

«Потрібно приблизно два тижні, по технології треба, щоб пройшов дощ, аби зняти шар забруднення, після цього буде наноситися розмітка. Тендер вже проведений, тут ми плануємо наносити центральну осьову лінію - це пластикова розмітка, яка може стояти кілька років, а решта розмітки буде наноситися фарбою. На цій ділянці ми плануємо зробити дві зони, по якій будуть пересуватися велосипедисти. Будуть звужені центральні смуги, одна буде - 3 метри, а друга 2,75 метра і залишиться дві полоси приблизно по 1 метру. Це робимо для того, аби велосипедисти змогли пересуватися цією ділянкою, з центру вільно доїхати до Корбутівки», - говорить Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


Найближчими днями планують завершити роботи на ділянці по вулиці Велика Бердичівська навпроти будівлі поліклініки №1, де через аварійні роботи не поклали фінішний шар асфальту.

«Завтра буде нарада об 11 годині щодо ділянки по вулиці Бердичівській. Після наради будуть приймати рішення, стосовно тієї ділянки, де було провалля, там ущільнили ґрунти, вони чекають, чи дозволять накладати верхній шар. Якщо дозволяють, плануємо, що вже завтра заасфальтують ділянку по вулиці Велика Бердичівська», - каже Сергій Сухомлин.

Також у цьому році планують нанести нове асфальтне покриття по вулицях Грушевського, Київській (від майдану Соборного до вул. Небесної Сотні) та Театральній.

«Компанія «Автомагістраль» після того, як закінчать ділянку по Чуднівській, Бердичівській переходить на вулицю Грушевського. Цього року у нас запланована повна заміна асфальтного покриття по вулиці Грушевського. Також вже пройшов тендер, укладений договір і у нас почнуться роботи по вулиці Київській, ділянка від Соборного до універмагу. Це досить складна ділянка, там планується заміна комунікацій і колодязів багато. Зараз для цього ми плануємо починати вулицю Грушевського від ТЦ«Глобал» до центру, бо транспорту буде важко у таких умовах. Після того, як закінчать ділянку по Київській, наше комунальне підприємство «УАШ» буде робити повний ремонт вулиці Театральної до «Електровимірювача», - сказав Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, договір на капремонт Київської у Житомирі збираються укласти з ТОВ “Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління”, яке запропонувало на тендері найвищу ціну – 21,6 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці травня у Житомирі розпочали ремонт Чуднівської та Леха Качинського: за півтора місяця обіцяли перекласти майже 6 км асфальту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт асфальт дорога Автомагістраль Леха Качинського Грушевського Київська  
Матеріали по темі