Місто

В мерії пояснили, чому на Великій Бердичівський у Житомирі не доробили шматок дороги

15 липня 2020, 15:05

У Житомирі на вулиці Велика Бердичівська, від Старого бульвару до вулиці Довженка, вже поклали нове дорожнє покриття. На об'єкті спецтехніки та робітників не видно, втім навпроти будівлі першої поліклініки залишився шматок, де поклали лише перший шар асфальту.

Заступник мера Олександр Шевчук пояснив, чому на ділянці не закінчили роботу та коли це виправлять.

«На сьогодні залишилося приблизно 100 метрів незакінчених робіт, оскільки на цій ділянці були проведені аварійні роботи на глибині близько 8 метрів. На 8-метровій глибині при засипанні, ущільнені сумішшю потрібен час, щоб воно все осіло. Воно давало на періоді двох тижнів невелику просадку, ущільнювали кожен шар та заасфальтували пробно. На сьогодні знову виникла невелика просадка, витримаємо тиждень часу, якщо вона не збільшиться то, я думаю, або кінець цього тижня, або наступного тижня закінчаться роботи», – пояснює Олександр Шевчук.


У міській раді зазначили, що роботи будуть вважатися завершеними лише після нанесення розмітки.

«Після закінчення робіт протягом двох тижнів буде нанесена розмітка. Фірма буде наносити та сама, що виконує робити, це ПП «Автомагістраль». Вони виходили на тендер і у них в проєкті є зобов'язання нанести розмітку після закінчення робіт», – каже заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

За словами заступника міського голови: у цьому році також планують провести капітальний ремонт дорожнього покриття третьої ділянки по вулиці Велика Бердичівська (від вул. Довженка до перехрестя вул. Льва Толстого та вул. Жуйка).

«Ми передали зобов’язання обласній державній адміністрації, вона оголосила термін, переможця поки немає. Я думаю, що ще на цей (рік). Це ділянка від Довженка до перехрестя з вулицею Жуйка по вулиці Велика Бердичівська. Заходимо на вулицю Льва Толстого і на саму Жуйка десь до 50 метрів», – сказав Олександр Шевчук.

Нагадаємо, 27 березня у Житомирі розпочали капітальний ремонт Великої Бердичівської від бульвару до вулиці Довженка.

Як повідомляв Житомир.info, влітку 2019 року ПП «Автомагістраль» виграло тендер на капітальний ремонт вулиці Велика Бердичівська (від бульвару Старого до вулиці Довженка) в місті Житомирі за 23 млн 106 тис. 526 грн. Але ремонтні роботи відклали на 2020 рік.

14 квітня 2020 департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА оголосив тендер на ремонт третьої ділянки Великої Бердичівської (від вул. Довженка до перехрестя вул. Льва Толстого та вул. Жуйка).

25 травня розпочався аукціон на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Велика Бердичівська (від вул. Довженка до перехрестя вул. Льва Толстого та вул. Жуйка) у Житомирі. Однак тендер не відбувся, оскільки тендерний комітет відхилив усі цінові пропозиції, які надійшли на участь у відкритих торгах.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога ремонт Велика Бердичівська асфальт Шевчук  
Матеріали по темі