Суспільство

“Автомагістраль” перемогла в тендері на капремонт 5 км дороги в Житомирській області за 46,4 млн грн, хоча три фірми пропонували нижчу ціну

23 липня 2020, 12:04

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА провів тендер на капітальний ремонт автомобільної дороги місцевого значення С060501 Осова – Велика Цвіля – Серби км 8+200 – км 13+200 в Ємільчинському районі Житомирської області. Очікувана вартість закупівлі становила 48 млн 296 тис. 599 грн 20 коп.

Свої пропозиції подали п’ять фірм, серед них переможцем обрали ПП “Автомагістраль”, хоча інші три фірми запропонували відремонтувати дорогу за дешевшою ціною.

Роботи мають бути виконані до 31 грудня 2020 року. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 16 квітня на ресурсі ProZorro.

Участь у торгах взяли виробничо-комерційна фірма “Урарту” з пропозицією у 38 млн 769 тис. 122 грн 40 коп., ТОВ “Будстандарт ЛТД” з пропозицію у 43 млн грн, ПАТ “Рівнеавтошляхбуд” з пропозицією у 43 млн 50 тис. грн, ПП “Автомагістраль” з пропозицію у 46 млн 430 тис. 202 грн 46 коп. та ТОВ “Будівельно-монтажна фірма “Еталон-Буд” з пропозицією у 47 млн 814 тис. 167 грн 10 коп.

Пропозицію виробничо-комерційної фірми “Урарту” відхилили, оскільки у тендерній пропозиції виявили наступні порушення: у відомостях про обладнання та матеріально-технічні бази, які необхідні для виконання робіт, прописано п’ять автомобілів-самоскидів вантажопідйомністю до 20 т, а надано технічних паспортів лише на 3 автомобілі, що не відповідає тендерній документації; загальний стаж роботи Юхимовича Я.В. (виконроба та інженера з якості за суміщенням), в дорожньому господарстві становить менше 2-х років, що не відповідає тендерній документації; у відомості про обладнання та матеріально-технічні бази, які необхідні для виконання робіт, не зазначено марку поливомийної машини орендованої в ПАТ “Житомирське ШБУ-19” та поливомийної машини орендованої в ТОА “БК “Сарагас клан”, що не відповідає формі тендерної документації.

Виробничо-комерційна фірма “Урарту” зареєстрована в Житомирській області, місто Баранівка, вулиця Старченка, 1. Спеціалізується фірма на організації будівництва будівель, статутний капітал - 1 тис. грн. Власником фірми є Армен Азатович Сароян.

Пропозицію ТОВ “Будстандарт ЛТД” відхилили, оскільки в договірній ціні, наданій учасником, невірно прораховано витрати машин та механізмів по позиції 321 технічного завдання, що не відповідає тендерній документації.

Зареєстроване ТОВ «Будстандарт ЛТД» в лютому 2018 року в Києві по вулиці Вільямса Академіка, 6-Д, офіс 43. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал – 100 тис. грн. Кінцевим бенефіціарним власником є Олександр Валерійович Лапко. Зауважимо, що до листопада 2018 року основним видом діяльності фірми було будівництво житлових і нежитлових будівель, а власниками фірми були Наталія Миколаївна Іванченко, Ігор Володимирович Комаров та Сергій Миколайович Музичко.

Пропозиція ПАТ “Рівнеавтошляхбуд” відхилили через те, що в договірній ціні не враховані кошти на покриття ризиків згідно ДСТУ, в обсязі зазначеному в технічному завданні, що не відповідає тендерній документації, також у договорах оренди транспортних засобів, машин та механізмів відсутня вартість 1 маш-год., що не відповідає формі тендерної документації.

ПАТ “Рівнеавтошляхбуд” зареєстроване в Рівному по вулиці Соборна, 446. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал - 5 млн 110 тис. грн Кінцевими бенефіціарними власниками фірми є Віталій Іванович Карячкін, Віталій Станіславовоч Богуцький, Юрій Миколайович Юхимчук та Володимир Юрійович Шоломицький.9 липня департамент Житомирської ОДА оголосив намір підписати договір з ПП “Автомагістраль”.ПП “Автомагістраль” зареєстроване в Київській області, Вишгородському районі, село Синяк, вулиця Київська, 68. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал - 14 млн 200 грн. Власником та директором фірми є Микола Олексійович Скоростецький.

16 липня до Антимонопольного комітету України надійшла скарга від виробничо-комерційної фірми “Урарту”. У своїй скарзі фірма просить прийняти рішення про встановлення порушень процедури закупівлі зі сторони департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА при проведенні закупівлі робіт, зобов'язати замовника скасувати своє рішення про відхилення пропозиції виробничо-комерційної фірми «Урарту» та зобов’язати замовника визнати її переможцем відкритих торгів на закупівлю робіт.

21 липня постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України прийняла скаргу виробничо-комерційної фірми “Урарту” до розгляду.
Як повідомляв Житомир.info, департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА опублікував намір підписати договір вартістю 59 млн 592 тис. 433 грн 35 коп. з своєю “улюбленою” фірмою - ТОВ “Будстандарт ЛТД” на капітальний ремонт дороги місцевого значення Висока Піч-Троянів-Червоне (з під'їздом до села Мала П'ятигірка) на ділянці км 64+160 - км 70+546. Дві дешевші пропозиції замовник закупівлі відхилив.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тендер капремонт дорога Автомагістраль  
Матеріали по темі