Місто

​Від влади Житомира вимагають ухвалити рішення по заправці на проспекті Незалежності, яка вже не має дозволу ДАБІ

30 липня 2020, 11:59

Від влади Житомира вимагають ухвалили рішення щодо заправки на проспекті Незалежності, де суд скасував дозвіл ДАБІ на будівництво.

З такою пропозицією на черговій сесії міської ради 30 липня виступила представниця мешканців прилеглих до АЗС будинків. Вона наголосила, що рішення апеляційного суду набрало чинності й фактично зараз нова заправка «Юпіджи» на проспекті Незалежності – це незаконний об’єкт.

«Міська рада не була стороною цього процесу, це був позов громадянина до ДАБІ України. На даний час нам відомо, що видано сертифікат про готовність об’єкта до експлуатації і товариством«Юпіджи» зареєстровано право власності на об’єкт нерухомого майна», - пояснив директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

Мер доручив юридичному департаменту вивчити рішення судів і підготувати відповідне рішення, після цього поставив на голосування пропозицію щодо створення депутатської робочої групи, яка має вивчити питання та підготувати відповідний проєкт рішення.

За це проголосували 22 з 29 присутніх – рішення прийняте.

Зазначимо, що 22 липня на сайті Сьомого апеляційного адміністративного суду оприлюднили повідомлення про рішення у зазначеній справі.

«7ААС розглянув апеляційні скарги Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ) та ТОВ «ЮПІДЖІ» на рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 13 лютого 2020 року у справі за позовом громадянки до ДАБІ, Управління ДАБІ у Житомирській області, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача ТОВ «ЮПІДЖІ», про скасування дозволу. Колегія суддів 7ААС залишила у силі рішення Житомирського окружного адміністративного суду, яким позов задоволено та визнано протиправними дії Державної архітектурно-будівельної інспекції України щодо надання ТОВ «ЮПІДЖІ» дозволу на виконання будівельних робіт та скасовано відповідний дозвіл, чим захистила права громадськості», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, розслідування за заявою депутата Житомирської обласної ради щодо будівництва АЗС на проспекті Незалежності в Житомирі продовжили до 14 грудня 2020.

Як повідомляв Житомир.info, ТОВ «Юпіджи» будує торговельно-автозаправний комплекс у Житомирі на проспекті Незалежності, 29. Проти будівництва виступають мешканці прилеглих будинків, які вже кілька разів перекривали дороги та вимагали скасувати будівництво рішенням сесії міської ради. На сесії міської ради 31 жовтня 2019 року депутати скасували містобудівні умови для АЗС на проспекті Незалежності та запропонували ТОВ іншу ділянку в Житомирі, але забудовник проігнорував цю пропозицію. 28 січня 2020 року мер Сергій Сухомлин підписав розпорядження про службове розслідування, предметом якого є «виконання заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кондратюком С.М. посадових обов’язків при погодженні заяви про наміри, поданої ТОВ «ЮПІДЖІ», в.о. начальником управління державного архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради Магданюком О.А. посадових обов’язків при видачі дозвільних документів при будівництві АЗС по просп. Незалежності, 29, а також питання підписання протоколу громадських слухань від 01.12.2014 року по земельній ділянці за адресою Житомир, просп. Незалежності, 29». Строки службового розслідування були продовжені до квітня 2020 року, наразі його результати не відомі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АЗС проспект Незалежності 29 Юпіджи суд ДАБІ  
Матеріали по темі