Політика

Депутат Житомирської облради від «Самопомочі» керує обласною організацією партії «Голос» і вже подав скаргу до ЦВК

12 серпня 2020, 12:47

Голова обласного осередку «Голосу» Віталій Ейсмонт не допустив шахрайства із жеребкуванням представників в обласній територіальній виборчій комісії.

Про це ввечері 11 серпня повідомили на Facebook-сторінці обласної організації партії

«І хоч говорили про якийсь збій системи, лише після посилання на законодавство та факти перешкоджання представникам «Голосу» усе-таки домоглися, щоб у ТВК були зараховані наші люди. Крім того, Віталій Ейсмонт написав у ЦВК скаргу, у якій вказав на порушення та махінації. За словами Ейсмонта, команда «Голосу» не дозволить нікому переступати через закон», - йдеться у повідомленні.

Також оприлюднена скарга у Центральну виборчу комісію, датована 11 серпня, де голова обласного осередку партії «голос» вимагає притягнути до відповідальності службових осіб ЦВК.


Зазначимо, що у відповідному додатку до постанови № 172 від 10 серпня «Про утворення та формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (крім міст в Автономній Республіці Крим), районних у місті Києві територіальних виборчих комісій», який був на сайті ЦВК вранці 11 серпня, представників «Голосу» у складі Житомирської обласної територіальної виборчої комісії дійсно не було. Натомість станом на 12:00 додаток змінений і представники партії є членами ОВК замість Олени Голяченко (партія «Відродження) та Лариси Мілошик (партія «Успішна Україна»).Нагадаємо, на місцевих виборах 2015 року Віталій Ейсмонт очолював список кандидатів від Об’єднання «Самопоміч» й зараз є керівником фракції цієї партії в Житомирській обласній раді. Приватне підприємство Ейсмонта ТПК «Медвейс» бере активну участь в тендерах й у 2019 році підписало 15 договорів вартістю 3 млн 117 тис. 228 грн 91 коп.

Скріншот з сайту облради

Як повідомляв Житомир.info, на позачергових парламентських виборах в липні 2019 року в Житомирській області за партію «Голос» проголосували 18 тис. виборців (3,7%), в Житомирі (округ №62) результат був трохи кращий – 5,3%.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори ЦВК "Голос" ОВК Ейсмонт скарга  
Матеріали по темі