Місто

​У Житомирській міськраді повідомили про ремонти та зміни руху транспорту на кількох ділянках

14 August 2020, 12:21

14 серпня комунальні підприємства Житомира проводять ремонтні роботи на кількох окремих ділянках. Пресслужба Житомирської міської ради оприлюднила перелік цих робіт та описала зміни руху транспорту.

За інформацією управління комунального господарства міської ради, КП «Житомирводоканал» проводяться аварійні роботи на інженерних мереж холодного водопостачання за адресою: вул. Гоголівська, 27, на правій проїжджій частині дороги. В зоні проведення робіт організовано рух транспорту згідно з погодженою схемою по лівій частині дороги в обох напрямках.

КП «Житомиртеплокомуненерго» міської ради продовжуються роботи по заміні аварійної ділянки теплових мереж:

на пров. Скорульського від вул. Михайлівської до вул. Театральна, 7 рух транспорту ускладнений по всій ділянці робіт;

по вул. Малій Бердичівській, 4 на правій проїжджій частині дороги, рух транспорту організовано згідно з погодженою схемою по лівій частині дороги;

по вул. Святослава Ріхтера від вул. Івана Франка до вул. Шевченка на правій проїжджій частині дороги, рух транспорту організовано згідно з погодженою схемою по лівій частині дороги в обох напрямках

Також продовжуються роботи з заміни внутрішньоквартальної ділянки теплових мереж від вул. Київська, 48 до вул. Київська, 22 (Укртелеком), рух транспорту ускладнений по всій ділянці робіт.

Крім того, по вул. Сергія Параджанова, 62, на правій проїжджій частині дороги проводяться планові аварійні роботи з заміни ділянки каналізаційної мережі. На даний час в зоні проведення робіт організовано рух транспорту згідно з погодженою схемою по лівій частині дороги в обох напрямках;

КП «Житомирводоканал» міської ради проводяться аварійні роботи на інженерних мереж холодного водопостачання за адресою: майдан Привокзальний, 6 на правій проїжджій частині дороги, у зв’язку з чим, на час виконання робіт буде призупинено рух тролейбусів у напрямку вулиці Вітрука. В зоні проведення робіт організовано рух транспорту згідно з погодженою схемою по лівій частині дороги в обох напрямках.

Нагадаємо, минулими вихідними у Житомирі розпочали капітальний ремонт вулиці Київської: півтора-два тижні від майдану Соборного до Театральної буде повністю перекрито рух транспорту.

Як повідомляв Житомир.info, 5 серпня на вулиці Пушкінській у Житомирі замінюють тепломережу, у зв’язку з чим перекрили рух транспорту поблизу обласної лікарні.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт водоканал ЖТКЕ розкопки зміна руху  
Матеріали по темі