Влада

​У Житомирській міськраді підготували звернення до влади з проханням скасувати закон і заборонити гральний бізнес в Україні

19 серпня 2020, 16:34

Депутати Житомирської міської ради підготували звернення до президента, Верховної ради та Кабміну щодо функціонування грального бізнесу.

Про це йдеться у проєкті рішення сесії Житомирської міськради «Про звернення депутатів Житомирської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та міських рад щодо функціонування грального бізнесу», опублікованому на сайті мерії 19 серпня.

«Враховуючи ситуацію в країні щодо легалізації грального бізнесу, що може негативно відобразитись на благополуччі членів територіальної громади, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.ст. 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», міська рада вирішила направити звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та міських рад щодо функціонування грального бізнесу згідно з додатком», - йдеться в проєкті рішення.
Нагадаємо, 14 липня 2020 Верховна рада легалізувала гральний бізнес, за цей закон проголосували п’ять з шести мажоритарників від Житомирської області.

21 липня на сесії Житомирської міської ради депутати направили звернення до Верховної ради, в якому просили не вводити в дію закон «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», підтримати постанову про його відміну, натомість пропонували розробити законопроєкт, який надавав би право місцевим громадам самостійно визначатися, чи потрібні гральні заклади в містах та селах.

Як повідомляв Житомир.info, вранці 20 грудня 2019 прем’єр-міністр Олексій Гончарук дав доручення Нацполіції почати масову перевірку діяльності всіх операторів держлотерей на дотримання закону про заборону грального бізнесу, а ДФС мала організувати перевірки ліцензій всіх так званих «державних лотерей». Водночас міністр внутрішніх справ Арсен Аваков озвучив свою вимогу до Нацполіції: до 16 години 20 грудня відповідно до постанови КМУ припинити функціонування гральних закладів.

20 грудня 2019 правоохоронці перевіряли роботу «лотерей» в центрі Житомира, на вулиці Театральній.

За кілька годин 20 грудня у Житомирській області прикрили 7 «лотерей», а інші просто зачинилися самі. Загалом за два місяці у Житомирській області перевірили 310 гральних закладів, з них діючими виявилися 15.

Який вигляд в середині березня 2020 року мали колишні заклади держлотерей у Житомирі, дивіться у фоторепортажі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гральний бізнес закон звернення  
Матеріали по темі