Влада

​Робоча група по заправці на проспекті Незалежності пропонує звернутися до правоохоронців щодо перевірки дій посадовців Житомирської міськради

2 September 2020, 09:38

Робоча група пропонує звернутися до суду щодо знесення заправки «Юпіджи» на проспекті Незалежності та направити звернення правоохоронцям стосовно перевірки дій посадовців міської ради.

Про це на початку позачергової сесії міської ради 2 вересня поінформував член робочої групи, депутат Роман Гуртовенко (фракція ВО «Батьківщина»).

«Було прийняте рішення про звернення до суду щодо знесення АЗС на проспекті Незалежності. Також вирішено звернутися до правоохоронних органів щодо протиправних дій посадових осіб Житомирської міської ради», - повідомив Роман Гуртовенко.

Він повідомив, що ним підготовлене звернення до правоохоронних органів щодо наявності чи відсутності у діях посадових осіб міської ради складу злочину та попросив включити відповідне звернення до порядку денного.

На сесії присутні 27 депутатів з 42. Розпорядження про скликання позачергової сесії мер підписав 1 вересня, у порядку денному було 12 питань. У зв’язку з карантинними обмеженнями сесію планували провести без допуску до сесійної зали сторонніх осіб, забезпечивши онлайн-трансляцію пленарного засідання.Нагадаємо, на виконання рішення сесії міської ради від 30 липня 2020 року мер Сергій Сухомлин створив робочу групу, яка мала вивчити питання щодо проведення претензійно-позовної роботи по заправці на проспекті Незалежності, 29.

Як повідомляв Житомир.info, ТОВ «Юпіджи» будує торговельно-автозаправний комплекс у Житомирі на проспекті Незалежності, 29. Проти будівництва виступають мешканці прилеглих будинків, які вже кілька разів перекривали дороги та вимагали скасувати будівництво рішенням сесії міської ради. На сесії міської ради 31 жовтня 2019 року депутати скасували містобудівні умови для АЗС на проспекті Незалежності та запропонували ТОВ іншу ділянку в Житомирі, але забудовник проігнорував цю пропозицію. 28 січня 2020 року мер Сергій Сухомлин підписав розпорядження про службове розслідування, предметом якого є «виконання заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кондратюком С.М. посадових обов’язків при погодженні заяви про наміри, поданої ТОВ «ЮПІДЖІ», в.о. начальником управління державного архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради Магданюком О.А. посадових обов’язків при видачі дозвільних документів при будівництві АЗС по просп. Незалежності, 29, а також питання підписання протоколу громадських слухань від 01.12.2014 року по земельній ділянці за адресою Житомир, просп. Незалежності, 29». Строки службового розслідування були продовжені до квітня 2020 року, наразі його результати не відомі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЮПІДЖІ проспект Незалежності 29 АЗС заправка сесія Гуртовенко  
Матеріали по темі