Місто

​Для закупівлі та висадки дубів на житомирському військовому кладовищі виділили 270,7 тис. грн

28 вересня 2020, 13:08

На військовому кладовищі збираються висадити 27 дубів з іменними табличками загиблих військових.

Таке рішення ухвалили на черговій сесії Житомирської міської ради 28 вересня.

«Придбання, посадка та огородження дубів на Смолянському військовому кладовищі» - доповнити програму даним заходом та визначити орієнтовний обсяг фінансування у сумі 270 660,0 грн», - за таку пропозицію проголосували депутати.

В коментарі Житомир.info начальник управління комунального господарства Олександр Марцун пояснив, що дуби будуть купувати на тендері.

«За два роки в нас ще 27 житомирян, які загинули в зоні АТО, не всі вони поховані на Смолянському кладовищі, але батьки звертаються, щоб саме тут був дуб з іменною табличкою. Скільки дерев ми купимо на ці гроші, буде видно після проведення тендеру, плануємо купити 30, щоб був замінний фонд на випадок, якщо якесь дерево засохне», - сказав Олександр Марцун.

Нагадаємо, 8 червня 2018 на Смолянському військовому кладовищі в Житомирі висадили алею із 53 дубів в пам’ять про загиблих Героїв російсько-української війни. Відеосюжет з висадки дубів на військовому кладовищі тут.

Як повідомляв Житомир.info, 5 червня 2018 секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж повідомляла, що родини загиблих бійців висадять алею дубів на військовому кладовищі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: військове кладовище Смолянське кладовище АТО ООС загиблий військовий дуб висадка дерев  
Матеріали по темі