Місто

​У Житомирі СБУ, правоохоронці і рятувальники «знешкоджували» в’язнів-терористів, які взяли в заручники працівників тюрми

1 жовтня 2020, 11:10

30 вересня у Житомирі пройшли масштабні антитерористичні навчання.

Про це 1 жовтня повідомила пресслужба ГУНП в Житомирській області.

«30 вересня в обласному центрі відбулися комплексні заходи, організовані координаційною групою Антитерористичного центру при УСБУ Житомирщини та спрямовані на відпрацювання оперативності та злагодженості дій у разі терористичної загрози», - йдеться у повідомленні.

До участі у навчаннях залучались підрозділи поліції, рятувальників, Нацгвардії, державної кримінально-виконавчої служби та інші. Низка умовних ситуативних завдань, що ставились перед правоохоронцями, були максимально наближені до реальних подій.


Відео поліції

У пресслужбі СБУ додали, що навчання відбувалося на території однієї з пенітенціарної установ.

«Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Житомирській області провела тактико-спеціальне навчання на території однієї з пенітенціарних установ регіону. У тренуванні взяли участь підрозділи СБУ, Національної поліції, Державної кримінально-виконавчої служби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Захід проведено в умовах максимально наближених до реальних», - йдеться у повідомленні СБУ.

Метою навчань стало підвищення рівня готовності відповідних підрозділів до дій у межах проведення антитерористичної операції у пенітенціарній установі.

За легендою тренувань умовна група «терористів», які відбувають покарання, захопила працівників установи і забарикадувалася в одній з камер. Для підтримки дій ув’язнених, їхні спільники за периметром режимного об’єкту забезпечували спостереження за діями силовиків, а також «замінували» декілька будівель в обласному центрі.

Після безрезультатних перемовин керівник оперативного штабу прийняв рішення про задіяння спецпризначенців СБУ, Нацполіції і Державної кримінально-виконавчої служби. Силовики нейтралізували «зловмисників» та виявили і знешкодили імітаційні вибухові пристрої.

«Представники Координаційної групи проаналізували кожну фазу тренувань і надали додаткові рекомендації щодо підвищення рівня готовності до протидії терористичним загрозам. У ході навчань також було відпрацьовано алгоритм взаємодії спеціальних підрозділів під час виконання завдань в особливих умовах на території режимних об’єктів», - повідомили в СБУ.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці жовтня 2019 поблизу Житомира СБУ «ловила» диверсантів, які хотіли вчинити теракт на території військового об’єкта.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: антитерористичні навчання СБУ поліція Нацгвардія ДСНС теракт терорист замінування тюрма заручник  
Матеріали по темі