Політика

У Житомирі на білбордах та сітілайтах «Опозиційної платформи –За життя» намалювали російський триколор

6 жовтня 2020, 09:59

У Житомирі білборди та сітілайти партії «Опозиційна платформа – За життя» обклеїли та розмалювали фарбою. Наліпки та зображення червоно-синього кольору, схожі на прапор Російської Федерації.

Ветеран АТО та кандидат в депутати Житомирської обласної ради від партії «Слуга Народу» Олександр Швецов на своїй сторінці у Facebook 3 жовтня опублікував відео, в якому зазначив, що він «ідентифікував цю політичну силу по всьому місту» та показав обклеєні білборди кандидатів від «Опозиційної платформи – За життя».

«Я громадський діяч Олександр Швецов, також я є ветераном АТО ЗАЯВЛЯЮ!!!Що гібридна війна яка ведеться проти нашої країни є на 95% інформаційною!!! Цю інформаційну війну на користь ворога, яким є Росія, веде п'ята колона проти Українського народу. Ще вчора це була "партія регіонів", а сьогодні це ОПЖЗ, керівником якої є незмінна Наталія Леонченко, діяльність якої тримається на "так званих" громадських діячах як Громов на якого впроваджена кримінальна справа за участь в корупційних діях, а також на незрозумілих для нас деяких атовцях. Вчора я зробив свій перший крок в боротьбі з цим внутрішнім ворогом!!! Я ідентифікував цю політичну силу по всьому місту Житомиру!!!», – зазначив Олександр Швецов.

Кандидатка на посаду Житомирського міського голови та керівник міської організації партії Наталія Леонченко розповіла Житомир.info, що 2 жовтня написала заяву в поліцію.

Нагадаємо, на вибори, які відбудуться 25 жовтня 2020 року, Житомирська МВК зареєструвала списки кандидатів в депутати від 16 партій, в тому числі і список від партії «Опозиційна платформа – За життя». 2 жовтня комісія провела жеребкування – партії отримали порядкові номери у виборчому бюлетені.

Про 13 кандидатів, які змагатимуться за посаду мера Житомира на виборах 2020 року, читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області поліція перевіряє 29 повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори борди "Опозиційна платформа – За життя"  
Матеріали по темі