Влада

Остання сесія Житомирської облради 7-го скликання відбудеться у закритому режимі

6 October 2020, 10:07

Остання сесія Житомирської обласної ради сьомого скликання відбудеться у режимі обмеженого доступу.

Про це 5 жовтня повідомила пресслужба Житомирської обласної ради.

«Заключна 32-а сесія Житомирської обласної ради сьомого скликання відбудеться у режимі обмеженого доступу. Таку пропозицію підтримала президія 5 жовтня, заслухавши інформацію начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколи Суслика про стан захворюваності на коронавірус в області», - повідомили в облраді.

«Ситуація з захворюваністю на коронавірус в області, та й в цілому по України, дуже складна. В області кількість хворих на інфекцію збільшилась в 1,5 раза у порівнянні з минулим місяцем. Житомирщина увійшла у п’ятірку областей, де найбільший приріст хворих. Лікарні вже практично переповнені. Тож доречно під час проведення сесії мінімізувати кількість запрошених», - розповів посадовець.

Тож депутати проголосували провести сесію в обмеженому режимі з веденням прямої трансляції з сесійної зали.

«Захворіло дуже багато працівників структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради. Тому сесію будемо проводити з обмеженою кількістю людей, запрошуються лише ті, чиї питання розглядатимуть депутати. Що стосується інформаційного забезпечення, то сесію транслюватимуть у прямому ефірі на відповідних онлайн-ресурсах. Сподіваємось, що всі з розумінням поставляться до такого обмеження, це спрямовано передусім на запобігання поширення коронавірусної інфекції», - зазначив Володимир Ширма.


Відео облради

Усього на розгляд сесії обласної ради вноситься 63 питання, які були узгоджені та затверджені на засіданні президії.

Нагадаємо, що 32-а сесія Житомирської обласної ради, яка є заключною у роботі депутатського корпусу сьомого скликання, відбудеться 8 жовтня.

Як повідомляв Житомир.info, депутати Житомирської обласної ради 25 червня вперше після оголошення карантину зібралися на сесію. Фоторепортаж з «карантинної» сесії Житомирської обласної ради дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада сесія депутат Ширма президія коронавірус  
Матеріали по темі