Місто

На Гагаріна у Житомирі утворилося кілька проваль через порив колектору

12 жовтня 2020, 15:16

У Житомирі на вулиці Гагаріна у неділю 11 жовтня стався порив каналізаційного колектору, внаслідок чого на тротуарі утворилося кілька проваль. Сьогодні на місці працює бригада водоканалу, яка ліквідовує наслідки аварії. Частину вулиці для проїзду перекрили.

За словами головного інженера водоканалу Сергія Єрьоміна, якщо не буде ніяких ускладнень, на заміну колектору піде тиждень.

«В неділю прийшло повідомлення на диспетчерську службу, що відбувся провал на вулиці Гагаріна в районі будинку 24, виїхала аварійно-диспетчерська служба разом з «аварійкою» мережі каналізацій і виявили провал на колекторі діаметром 600. Протягом години, поки хлопці огороджували та виставляли знаки, сталося ще два провали, тобто колектор майже протяжністю 100 метрів повністю вийшов з ладу. На даний час бригада працює, зараз ми одне з проваль розчистили, будемо прокладати нову трубу. Намагатимемося виконати роботи найближчим часом, тобто десь за тиждень ми перекладемо цей колектор. Будемо йти по максимуму до Святослава Ріхтера, бо глибина колектору там близько 8-10 метрів. Зношеність, як вибачите, 100%, у деяких місцях колектору немає, воно йде по ґрунту, тобто як підземна річка», – розповів головний інженер водоканалу Сергій Єрьомін.


У КП «Житомирводоканал» зазначають, що залізобетонному каналізаційному колектору, який прорвало, 70 років.

Нагадаємо, 8 жовтня внаслідок пориву каналізаційного колектору на вулиці Фещенка-Чопівського у Житомирі посеред дороги утворилося провалля, рух транспорту вулицею призупиняли.

Як повідомляв Житомир.info, 21 лютого 2020 року неподалік перехрестя вулиць Східної і Грушевського у Житомирі провалився асфальт, і з ями фонтаном била вода. Через порив рух транспорту по вулиці був ускладнений.

8 червня на вулиці Великій Бердичівській у Житомирі провалився асфальт, у яму потрапила вантажівка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: колектор порив провалля вул.Гагаріна водоканал  
Матеріали по темі