Політика

Народна депутатка від Житомирської області пропонує не проводити другий тур на виборах мера

21 жовтня 2020, 16:21

Нардеп-мажоритарник від Житомирської області Тетяна Грищенко, яка була обрана в Малинському окрузі №66 і є членом фракції «Слуга народу», пропонує скасувати другий тур на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Відповідний проєкт постанови про внесення зміни до постанови Верховної Ради України «Про призначення чергових місцевих виборів у 2020 році» зареєстрований 20 жовтня та оприлюднений на парламентському сайті.

Коментар щодо поданого проєкту Тетяна Грищенко оприлюднила 21 жовтня на своїй Facebook-сторінці.

«20 жовтня мною був зареєстрований проєкт постанови Верховної Ради України № 4234. Пропонується скасувати повторне голосування на виборах депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) та сільського, селищного, міського голови. Основною метою прийняття цієї постанови є недопущення надмірного навантаження на медичну систему України та забезпечення протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, епідемії грипу і гострих респіраторних інфекцій, зниження рівня загрози життю і здоров‘ю населення. Нинішня ситуація вимагає кардинальних кроків. Другі тури виборів нікуди не дінуться. Проведемо після карантину. Переконана: здоров’я та життя наших громадян важливіші за будь-яку політику», - пояснила народна депутатка.


Проєкт постанови, підготовлений нардепом Тетяною Грищенко

Нагадаємо, 30 вересня стало відомо, що народна депутатка з Житомирської області Тетяна Грищенко захворіла на коронавірус.

Як повідомляв Житомир.info, станом на ранок 21 жовтня 2020 року в Житомирській області лабораторно підтверджено 10634 випадки інфікування коронавірусом, з них 5737 людей одужали, 179 померли, у тому числі за останню добу зафіксували 5 летальних випадків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори ВР Грищенко другий тур  
Матеріали по темі