Місто

За день у Житомирі на Київському шосе зафіксували більш ніж тисячу порушень швидкісного режиму

10 грудня 2020, 09:32

Тестова камера, встановлена в Житомирі біля школи №10 на Київському шосе, зафіксувала за день більш ніж тисячу порушень.

Про це ввечері 9 грудня повідомив член міської комісії з безпеки дорожнього руху Роман Кравчук.

«Перші результати тестової камери, встановленої вчора на Київському шосе, поблизу 10-ї школи, світлофору та пішохідного переходу. Дозволена швидкість 40 км/год, порушення фіксується при 40+23 км/год та вище (особливість нашого законодавства). З 00-00 9 грудня до 20-00 того ж 9 грудня зафіксовано 1097 порушень швидкісного режиму. Середня швидкість 73.8 км/год, максимальна 115 (!) км/год. Нагадаю, це місто, не траса. І поряд школа. Тестування триває», - написав Роман Кравчук.

Зазначимо, камеру фіксації порушень ПДР встановили на Київському шосе 8 грудня (фото Діни Корчевної).Нагадаємо, 2 грудня цього року Житомирський виконком надав дозвіл київському ТОВ «Клансістемс» встановити камеру автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху за адресою Київське шосе, 32. Камера працюватиме лише у тестовому режимі, а компанія має прозвітувати про кількість та види зафіксованих порушень. Раніше інша компанія тестувала свою камеру на проспекті Миру: за місяць зафіксували більш ніж 18 тисяч правопорушень, приблизно 70% з них – перевищення швидкості.

Як повідомляв Житомир.info, з осені 2019 року в Житомирі тестували сучасну систему відеонагляду під мостом біля залізничного вокзалу. З 1 червня 2020 року на дорогах Київської області запрацювала система відеофіксації порушень ПДР, камери обіцяли встановити і в інших регіонах.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: камера Київське шосе порушення ПДР  
Матеріали по темі